Náš Nejrychleji Se Rozrůstající Systém

XR 18V řada nabízí výběr z 250 typů elektrického nářadí napájeného baterií, přičemž toto číslo stále roste. Ve stále rozmanitější XR 18V řadě najdete vše od příklepových vrtaček přes kotoučové pily po sekačky na trávu.

VÝKON A POTENCIÁL

Nabíjejte levněji a zvládněte toho více. Naše lithium-iontové baterie z XR 18V řady se dodávají s kapacitou až 5,0 Ah pro nejextrémnější provozní dobu. XR 18V řada nabízí dostatek výkonu bez kabelů, abyste svou práci zvládli kdekoli.

VYROBENO PRO VAŠI BRANŽI

Nářadí XR 18V je navrženo a vyrobeno tak, aby vyhovělo specifickým potřebám nejnáročnějších profesionálů ve stavebnictví a poradilo si s nejdrsnějšími podmínkami na staveništích.

PRODLOUŽENÁ PROVOZNÍ DOBA

Pokud žádáte absolutně nejvyšší výkon při nejnáročnějších pracích, vyberte si z nabídky nářadí s bezuhlíkovými motory. Standardní mechanické motory obsahují uhlíky, které působí tření a vyvíjejí teplo. BEZUHLÍKOVÉ MOTORY XR jsou účinnější a méně se nezhřívají. Eliminují plýtvání energií a maximalizují provozní dobu a životnost nářadí.

Increased Runtime

ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA, INOVATIVNÍ MYŠLENÍ

Baterie XR FLEXVOLT jsou zpětně kompatibilní s celou XR 18V řadou, takže s nimi můžete používat jakékoli nářadí a nabíječky, které již máte. Tyto baterie poskytují vyšší otáčky, mají delší provozní dobu, spotřebují méně energie, a proto můžete provádět více práce.

NAJÍT MÍSTNÍHO PRODEJCE

Výrobky a příslušenství DEWALT jsou k dispozici u prodejců po celé zemi. Dostupnost výrobků si ověřte přímo u prodejců. Vyhledejte prodejce ve svém okolí podle PSČ nebo města.