AKUMULÁTOROVÉ ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ

Neúnavně usilujeme o pracoviště bez kabelů. Od našeho systému 54V XR FLEXVOLT® až po naše rostoucí XR 18V a XR 12V akumulátorové platformy, pokračujeme v inovacích, abyste měli k dispozici všechny správné nástroje pro vaše aplikace.

FLEXVOLT Cordless Chainsaw in use on a wooden log outdoors

SÍLA ELEKTRICKÉHO NÁŘADÍ. SVOBODA AKUMULÁTOROVÉHO NÁŘADÍ

Naše revoluční řada akumulátorového 54V nářadí vám poskytne bezkonkurenční akumulátorový výkon a dobu chodu. Představte si staveniště bez objemných generátorů nebo prodlužovacích napájecích kabelů, kde může každý řemeslník pracovat rychleji, bezpečněji a efektivněji pouze pomocí akumulátoru, pracoviště XR FLEXVOLT.

NÁŠ NEJRYCHLEJI ROSTOUCÍ SYSTÉM

Řada XR 18V s více než 250 produkty je řadou akumulátorového nářadí navrženého a zkonstruovaného tak, aby splňovalo specifické potřeby nejnáročnějších řemeslníků. Neustále se rozšiřující řada XR 18V vám nabízí vše od příklepových vrtaček přes kotoučové pily až po sekačky na trávu.

VELIKOST JAKOU CHCETE. VÝKON, KTERÝ POTŘEBUJETE

Zkonstruovali jsme extrémní výkon v kompaktních rozměrech a vylepšili vše do posledního detailu.
Nová kompaktní řada DEWALT XR 12V přináší dokonalý kompromis mezi velikostí a výkonem.

ZAHRADNÍ AKUMULÁTOROVÉ ŘEŠENÍ

Naše všestranná řada akumulátorového zahradního a terénního nářadí vám umožní zvládnout a zkrotit venkovní prostředí jako nikdy předtím. Akumulátorové, pohodlné a s prodlouženou dobou chodu a zvýšenou životností nářadí nebylo nikdy snazší zvládnout i ty nejnáročnější terénní úpravy.