Elektrické Nářadí Příslušenství

Maximální výkon v nejnáročnějších podmínkách

Příslušenství DEWALT je navrženo a otestováno tak, abyste ze svého nářadí získali maximum. Při výrobě je kladen stejný důraz na výkon, přesnost a spolehlivost jako u veškerého našeho elektrického nářadí. Příslušenství DEWALT zaručuje vždy mimořádné výsledky při provádění nejnáročnějších prací.

ŽIVOTNOST

Naše příslušenství je vyrobeno tak, aby poskytovalo vyšší výkon a delší životnost a tím vám umožňovalo zvládat více úkolů.

ODOLNOST

Vysoká konstrukční přesnost našeho příslušenství přispívá k jeho vysoké odolnosti a dlouhé životnosti.

RYCHLOST

Konstrukce, která se vyznačuje vysokou účinností a vynikajícími výkonovými parametry, zajišťuje dosahování výjimečných výsledků za každé situace.

Increased runtime

KONTROLOVANÉ RÁZY

DEWALT EXTREME® FlexTorq nabízí bezpečné šroubování a delší životnost. Optimalizované vestavěné torzní zóny absorbují a omezují velké nárazové síly, čímž chrání šroubovací nástavce před poškozením a omezují zatížení utahováku i upevňovacího prvku.

BEZPRAŠNÉ VRTÁNÍ

Duté vrtáky DEWALT jsou klíčovou součástí našeho závazku Perform & Protect. Duté dříky umožňují odsávání prachu během vrtání, což znamená méně prachu, menší odpor, rychlejší vrtání a méně čištění vyvrtaného otvoru. Připojují se také přímo k systému DEWALT Airlock, který vytváří bezpečný spoj mezi nástrojem a vysavačem.

XP4 Asphalt segmented diamond blades cutting hard concrete.

NASTAVUJEME LAŤKU STANDARDU

Příslušenství DEWALT XR Extreme Runtime bylo navrženo ve spojení s řadou XR Flexvolt, aby bylo možné plně využít vyššího výkonu a delší provozní doby této řady. Při spojení s akumulátorovým nářadím DEWALT zaručuje maximální produktivitu.

XP7 all purpose segmented diamond blades lined up horizontally in a workplace.

NAJÍT MÍSTNÍHO PRODEJCE

Výrobky a příslušenství DEWALT lze zakoupit u prodejců po celé zemi. Pro ověření dostupnosti prosím kontaktujte přímo prodejce. Prodejce můžete vyhledávat podle města nebo PSČ.