Zahradní práce

ŘEŠENÍ PRO ZAHRADNÍ PRÁCE BEZ NAPÁJECÍHO KABELU

Naše univerzální řada elektrického nářadí napájeného baterií určeného pro zahradní práce a úpravy terénu vám umožňuje provádění náročných i lehčích venkovních prací jako nikdy dříve. Bez napájecího kabelu, pohodlně a s prodlouženou provozní dobou i delší provozní životností nebylo nikdy snazší vypořádat se s nejnáročnějšími úkoly na zahradě.

SVOBODA BEZ NAPÁJECÍHO KABELU

Bez prodlužovacích kabelů a bez nutnosti být při práci v blízkosti elektrické zásuvky nemůže být obsluha našeho nářadí pro zahradní práce snazší. Uvedení do provozu je stejně snadné jako zasunutí baterie a znamená pouhé stisknutí spouštěcího spínače, který poskytuje variabilní výkon i ovladatelnost.

PROVOZNÍ DOBA KONKURUJE NÁŘADÍ S BENZÍNOVÝM MOTOREM

V motorech s tradičními mechanickými uhlíky dochází k tření a hromadění tepla, což vede k energetickým ztrátám a zkrácení provozní doby. My používáme bezuhlíkové motory, jejichž chod je efektivnější a probíhá při nižší teplotě, což zaručuje delší provozní dobu mezi nabíjením. Společně s velkokapacitní baterií 54 V XR FLEXVOLT disponuje naše nářadí pro venkovní použití výkonem a provozní dobou, které konkurují tradičnímu nářadí s benzínovými motory.

ČISTĚJŠÍ, TIŠŠÍ, CHYTŘEJŠÍ

Ve srovnání s nářadím pro úpravy terénu s benzínovými motory nabízí naše výrobky řady 54 V XR FLEXVOLT a 18 V XR čistější, efektivnější a vhodná řešení, která vytváří výrazně nižší hladiny hluku. Tyto výhody jsou benefitem k naší renomované spolehlivosti, robustnosti a odolnosti.

ODOLNÁ A LEHKÁ KONSTRUKCE

Kompaktní, ale robustní lehké konstrukce minimalizují namáhání vašich paží během použití. Společně s ergonomickým tvarem rukojetí je umožněno delší použití nářadí bez jakéhokoli kompromisu.

ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA, INOVATIVNÍ MYŠLENÍ

Baterie XR FLEXVOLT jsou zpětně kompatibilní s celou řadou 18 V XR, a proto s bateriemi XR FLEXVOLT můžete používat jakékoli nářadí a nabíječky, které již máte. Tyto baterie poskytují vyšší otáčky, mají delší provozní dobu, spotřebují méně energie, a proto můžete provádět více práce. Zvýšení výkonu na 54 V vám poskytuje nesrovnatelné možnosti při napájení baterií.

FUKARY

Řada lehkých fukarů DEWALT napájených baterií nepoužívá benzín, a proto představuje ideální řešení pro komerční, průmyslový i domácí úklid bez spalin.

NŮŽKY NA ŽIVÉ PLOTY

Mějte své zahradní práce a terénní úpravy pod kontrolou s řadou nůžek na živé ploty DEWALT. Poznejte svobodu bez kabelů a mimořádnou provozní dobu s dostatkem výkonu pro nejnáročnější úkoly při stříhání živých plotů.

SEKAČKY

Sekejte větší plochy rychleji s řadou lehkých sekaček DEWALT bez spalovacího motoru. Konstrukce propůjčuje sekačkám nekompromisní manévrovací schopnosti a mimořádná provozní doba splňuje požadavky nejpřísnějších norem pro sekání trávy při komerčním i domácím využití.

XR 18V řada

Akumulátorová řada XR s napětím 18 V a více než 200 různými typy nářadí vám zajistí jakoukoli práci nebo staveniště.