Zahradní práce

ŘEŠENÍ PRO ZAHRADNÍ PRÁCE BEZ NAPÁJECÍHO KABELU

Naše univerzální řada elektrického nářadí napájeného baterií určeného pro zahradní práce a úpravy terénu vám umožňuje provádění náročných i lehčích venkovních prací jako nikdy dříve. Bez napájecího kabelu, pohodlně a s prodlouženou provozní dobou i delší provozní životností nebylo nikdy snazší vypořádat se s nejnáročnějšími úkoly na zahradě.

SVOBODA BEZ NAPÁJECÍHO KABELU

Bez prodlužovacích kabelů a bez nutnosti být při práci v blízkosti elektrické zásuvky nemůže být obsluha našeho nářadí pro zahradní práce snazší. Uvedení do provozu je stejně snadné jako zasunutí baterie a znamená pouhé stisknutí spouštěcího spínače, který poskytuje variabilní výkon i ovladatelnost.

PROVOZNÍ DOBA KONKURUJE NÁŘADÍ S BENZÍNOVÝM MOTOREM

V motorech s tradičními mechanickými uhlíky dochází k tření a hromadění tepla, což vede k energetickým ztrátám a zkrácení provozní doby. My používáme bezuhlíkové motory, jejichž chod je efektivnější a probíhá při nižší teplotě, což zaručuje delší provozní dobu mezi nabíjením. Společně s velkokapacitní baterií 54 V XR FLEXVOLT disponuje naše nářadí pro venkovní použití výkonem a provozní dobou, které konkurují tradičnímu nářadí s benzínovými motory.

ČISTĚJŠÍ, TIŠŠÍ, CHYTŘEJŠÍ

Ve srovnání s nářadím pro úpravy terénu s benzínovými motory nabízí naše výrobky řady 54 V XR FLEXVOLT a 18 V XR čistější, efektivnější a vhodná řešení, která vytváří výrazně nižší hladiny hluku. Tyto výhody jsou benefitem k naší renomované spolehlivosti, robustnosti a odolnosti.

ODOLNÁ A LEHKÁ KONSTRUKCE

Kompaktní, ale robustní lehké konstrukce minimalizují namáhání vašich paží během použití. Společně s ergonomickým tvarem rukojetí je umožněno delší použití nářadí bez jakéhokoli kompromisu.

Lithium ion hedge trimmer being placed in truck bed full of gardening power tools

ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA, INOVATIVNÍ MYŠLENÍ

Baterie XR FLEXVOLT jsou zpětně kompatibilní s celou řadou 18 V XR, a proto s bateriemi XR FLEXVOLT můžete používat jakékoli nářadí a nabíječky, které již máte. Tyto baterie poskytují vyšší otáčky, mají delší provozní dobu, spotřebují méně energie, a proto můžete provádět více práce. Zvýšení výkonu na 54 V vám poskytuje nesrovnatelné možnosti při napájení baterií.

FUKARY

Řada lehkých fukarů DEWALT napájených baterií nepoužívá benzín, a proto představuje ideální řešení pro komerční, průmyslový i domácí úklid bez spalin.

NŮŽKY NA ŽIVÉ PLOTY

Mějte své zahradní práce a terénní úpravy pod kontrolou s řadou nůžek na živé ploty DEWALT. Poznejte svobodu bez kabelů a mimořádnou provozní dobu s dostatkem výkonu pro nejnáročnější úkoly při stříhání živých plotů.

SEKAČKY

Sekejte větší plochy rychleji s řadou lehkých sekaček DEWALT bez spalovacího motoru. Konstrukce propůjčuje sekačkám nekompromisní manévrovací schopnosti a mimořádná provozní doba splňuje požadavky nejpřísnějších norem pro sekání trávy při komerčním i domácím využití.

XR 18V řada

Akumulátorová řada XR s napětím 18 V a více než 200 různými typy nářadí vám zajistí jakoukoli práci nebo staveniště.