Dewalt Powerstack Badge

ZDARMA AKUMULÁTOR POWERSTACK™

Při nákupu nářadí DEWALT 18V XR s bateriemi POWERSTACKTM 5,0 Ah

NOVÝ ROZMĚR VÝKONU

Vítejte v nové dimenzi výkonnosti akumulátorového nářadí. Akumulátory DEWALT POWERSTACK jsou kompatibilní s celou řadou nářadí a nabíječek platformy 18V XR DEWALT a nabízejí vyšší výkon, který znamená více práce na jedno nabití. Tyto akumulátory využívají technologii DEWALT POWERSTACK a přinášejí novou úroveň produktivity na třech důležitých frontách: výkon, efektivita a životnost.

 

NÁŘADÍ, KTERÉ MÁ V SADĚ POWERSTACKTM

Hand gripping a DCBP518 18V XR POWERSTACK 5AH BATTERY ON A TOOL
play_arrow

Dewalt Powerstack™ technologie akumulátorů

Technologie DEWALT POWERSTACK využívá ploché články, aby mohla poskytovat vyšší produktivitu než dříve.

  • Vyšší maximální výstupní výkon znamená více možných aplikací
  • Vyšší rychlost provádění úkonu znamená vyšší výkonnost a více hotové práce
  • Zlepšené tepelné charakteristiky. Ploché články jsou při používání chladnější a odvádějí teplo lépe než cylindrické články
  • Vytvářejí menší tepelný odpor, což znamená méně odpojení nářadí kvůli horkému akumulátoru a tudíž i méně prostojů a vyšší produktivitu
  • Prodloužená životnost znamená lepší výkon po delší dobu
50 percent more power

Díky čemu technologie POWERSTACK poskytuje více výkonu?

Akumulátory POWERSTACK poskytují větší výkon díky tomu, že při zátěží dodávají jak vyšší napětí, tak vyšší proud. Akumulátory POWERSTACK používají ploché články, které mají nižší vnitřní odpor, a byly vyvinuty tak, aby poskytovaly více výkonu jakémukoliv nářadí, do kterého je vložíte.

50 percent more work per charge logo

Díky čemu technologie POWERSTACK poskytuje více práce?

Ploché články jsou při používání chladnější díky nižšímu vnitřnímu odporu. Vzhledem k větlší ploše plochých článků se teplo lépe odvádí než u cylindrických článků. Méně hromadění tepla znamená méně vypnutá nářadí kvůli horkému akumulátoru a tudíž i méně prostojů.

2 times lifespan logo

Díky čemu technologie POWERSTACK nabízí delší životnost?

Ploché články jsou při používání chladnější díky nižšímu vnitřnímu odporu. Vzhledem k větší ploše plochých článků se teplo lépe odvádí než u cylindrických článků. Méně hromadění tepla znamená méně odstávek kvůli horkému akumulátoru a tudíž i méně prostojů.

3 year warranty

Jsme si tak jisti životností našich akumulátorů POWERSTACK, že vůbec poprvé nabízíme 3letou záruku na akumulátor DEWALT. Platí určitá pravidla a podmínky.

Plná kompatibilita s 18v xr

Akumulátory POWERSTACK jsou kompatibilní se všemi druhy nářadí a nabíječek na platformě 18V XR, což znamená, že nemusíte přecházet na nový systém, abyste mohli využívat výhod technologie POWERSTACK.

†ve srovnání s 5Ah akumulátory DEWALT XR® nebo slabšími; bez zátěže. ††Použitelná energie ve srovnání s 5Ah akumulátory DEWALT XR® nebo slabšími; bez zátěže. †††Počet nabíjecích cyklů ve srovnání s 5Ah akumulátory DEWALT XR® nebo slabšími.

**ve srovnání s akumulátorem DEWALT DCB184, bez zátěže. ***Použitelná energie ve srovnání s akumulátorem DEWALT DCB184, bez zátěže. ****Počet cyklů ve srovnání s akumulátorem DEWALT DCB184.

BE THE FIRST TO HEAR ABOUT NEW INNOVATIONS FROM DEWALT

OUR MOST POWERFUL BATTERY

Experience our new POWERSTACK battery technology across the complete line of 18V XR tools and chargers.