Nápověda a Podpora

Užitečná sekce často kladených dotazů obsahuje informace o výrobcích, jejich registraci, prodloužení záruky a dalším servisu a také nabízí odpovědi na vaše dotazy.

Registrace produktu

Registrace nákupu na MyDEWALT vám umožní přístup k informacím o záručním servisu, nejnovějších aktualizacích a nabídkách, hodnocení a recenzi výrobků.

Opravy a náhradní díly

Pomocí našeho praktického vyhledávače najdete nejbližší autorizovaný servis DEWALT.

Servis DEWALT

Přijímáme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a splňují všechny příslušné průmyslové předpisy.

Informace o záruce

Získejte všechny potřebné informace o záruce, opravě nebo výměně výrobku.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Informace o produktu

  Nejbližšího autorizovaného prodejce DEWALT vám pomůže najít náš praktický vyhledávač. Veškeré podrobnosti naleznete zde.

  XR FLEXVOLT je naše revoluční řada 54V akumulátorového nářadí, které vám nabízí výkon tradičního elektrického nářadí a současně svobodu nářadí bez kabelů. XR FLEXVOLT je jediná baterie na trhu, která automaticky přepíná z 54 V na 18 V, takže je schopna napájet 18V i 54V nářadí z řad 18 V XR a XR FLEXVOLT. Další informace o XR FLEXVOLT naleznete zde.

  Ano. Baterie XR FLEXVOLT jsou zpětně kompatibilní s nářadím i nabíječkami řady 18 V XR – bateriemi XR FLEXVOLT můžete napájet veškeré elektrické nářadí XR 18 V bez kabelů, které už máte. Další informace o XR FLEXVOLT naleznete zde.

  Odkazy ke stažení návodů naleznete na stránkách výrobků. Na stránku konkrétního výrobku se dostanete po zadání kódu nebo názvu výrobku do vyhledávacího pole v horní části webu.

  Hodnoty vibrací vašeho nářadí jsou uvedeny na stránce konkrétního výrobku. Na stránku konkrétního výrobku se dostanete po zadání kódu nebo názvu výrobku do vyhledávacího pole v horní části webu.

  Veškeré technické informace týkající se kotev a upevňovacích prvků získáte po kliknutí zde.

  Záruka

   Uživatelé mají možnost prodloužit si záruku na své nářadí DEWALT až na 3 roky. Jednoduše se přihlaste k účtu MYDEWALT, postupujte podle uvedených pokynů k registraci výrobku a přidejte jej do seznamu "Tool Overview" (Přehled nářadí), a to vše do 4 týdnů od zakoupení nářadí. Pro přihlášení klikněte zde.

   Nejbližšího autorizovaného servisního zástupce DEWALT vám pomůže najít náš praktický vyhledávač. Další podrobnosti naleznete zde.

   Úplné znění podmínek záruky si můžete zobrazit zde.

   Servisní a technické informace

    Při vyhledávání příslušných dílů, příruček a výkresů ke svému nářadí potřebujete znát jeho typové a modelové označení. U nářadí DEWALT je typové a modelové označení zpravidla uvedeno na výstražném nebo typovém štítku, který se obvykle nachází na spodní straně nářadí. U větších strojů, jako jsou například generátory, může být štítek upevněn i na horní straně. Pro pomoc klikněte zde.

    Sériové číslo nářadí se zpravidla nachází buď na typovém štítku nebo uvnitř přihrádky pro baterie. Jedná se o řadu číslic, nebo o kombinaci písmen a číslic. Sériové číslo nářadí vám pomůže najít přiložený soubor PDF, který si můžete zobrazit zde.

    Kód data výroby obsahuje rok výroby, následovaný číslem týdne a číslem výrobního závodu. Například nářadí vyrobené v druhém týdnu roku 2017 v závodě č. 59 bude mít kód 2017- 02 59. Kód data výroby nářadí vám pomůže najít přiložený soubor PDF, který si můžete zobrazit zde.

    Servisního technika můžete kontaktovat tak, že navštívíte webové stránky servisu zde.

    NAJÍT MÍSTNÍHO PRODEJCE

    Výrobky a příslušenství DEWALT lze zakoupit online a u prodejců po celé zemi. Prodejce můžete vyhledávat podle města nebo PSČ.