"JMÉNO, KTERÉ NĚCO ZNAMENÁ, OD ROKU 1924"

DeWalt_SIGNATURE_WHT
DEWALT® Total Concrete Solutions™ Concrete Worker on Constrution Site
play_arrow
DEWALT 100th anniversary logo with 100 years on the right

100 LET BUDOVÁNÍ BUDOUCNOSTI

Již 100 let je jméno DEWALT synonymem kvality, vytrvalosti a profesionality, zaslouženého respektu a loajality mezi lidmi a podniky, které s námi spolupracují. Bylo to 100 let ambicí, úspěchů a tvrdé práce, a to je jen začátek.

Dnes jsme více než kdy jindy odhodláni k inovacím, výkonu a bezpečnosti a poskytujeme profesionálům špičková kompletní řešení, která jsou podložena stoletými zkušenostmi, a to na každém projektu a v každém oboru po celém světě.

Když na něco dáme jméno DEWALT, je to závazek odvést práci správně. Je to značka, kterou jsme zanechali za 100 let, kdy jsme pomáhali profesionálům budovat moderní svět.

NAŠE HLAVNÍ ZÁSADY

  A split screen showcasing evolution of DEWALT power tools from 1923, circular saw on left, to 2024 with cordless circular saw on right

  PRO PROFESIONÁLY

  Společnost DEWALT od prvního dne umožňuje profesionálům pracovat chytřeji, bezpečněji, rychleji a lépe díky našim prvním inovacím až po dnešní kompletní profesionální řešení.

  A split screen showcasing the evolution of the DEWALT electric drill, depicting its transformation over time.

  INOVACE

  Od chvíle, kdy Raymond DeWalt v roce 1923 podal svůj první patent, jsme prorazili na novou půdu. A inovujeme dodnes, poslední tři roky po sobě jsme získali ocenění Pro Tool Innovation.

  A split screen showcasing the transformation of DEWALT power tools, on the job site over the past century.

  VÝKON

  Naši profesionálové potřebují výrobky, které každý den fungují co nejlépe. Jak to víme? Protože nasloucháme – od prvních referencí profesionálů v roce 1926 až po průzkum DEWALT Powering the Future v roce 2022.

  A split screen showcasing the safety measures of DEWALT power tools, on the job site over the past century.

  BEZPEČNOST

  Od otevření DEWALT Wagon Works v roce 1910 je jádrem našeho podnikání a všech našich výrobků bezpečnost. Jsme v čele prevence nehod a to se nikdy nezmění.

  A split screen showcasing history of DEWALT from 1945, original employees on left beneath 1945, to 2024 a woman using a DEWALT power tool on the right

  VZDĚLÁVÁNÍ

  Raymond DeWalt věřil, že klíčem k osobnímu i obchodnímu úspěchu je celoživotní vzdělávání. Dnes pokračujeme v jeho poslání prostřednictvím programů, jako je DEWALT Grow the Trades.

  PŘÍBĚH DEWALT:
  100 LET INOVACÍ

  Náš stoletý příběh začal jedním mužem: Raymond DeWalt, vynálezce, inovátor a podnikatel - skutečný profesionál. U příležitosti stého výročí jsme pozvali historiky do našeho firemního archivu, aby nám pomohli vyprávět jeho i náš příběh. Zde jsou některé z nejzajímavějších momentů.

  DEWALT® Total Concrete Solutions™ Concrete Worker on Constrution Site
  play_arrow
  Concrete wall with a hole in the middle and text showing DEWALT 100 year logo and the words Work Tough. Win Tough.

  WORK TOUGH WIN TOUGH

  Výhry v hodnotě až 1.220.000,- Kč.

  Hrajte každý den mezi 06/06/24 - 15/11/24 a získejte šanci vyhrát nářadí DEWALT, vybavení a další. Zaregistrujte si bezplatný účet MyDEWALT, přečtěte si smluvní podmínky a denně se přihlaste, abyste měli šanci vyhrát.

  DEWALT 3-Thru-3 Challenge contenders playing the game
  DEWALT 3-THRU-3 Challenge logo

  3-THRU-3 CHALLENGE

  Na oslavu našeho 100letého výročí vás zveme k účasti na soutěži DEWALT 3-Thru-3 Challenge, kde můžete nejen soutěžit po celý rok 2024, a když budete nejrychlejší, můžete se zúčastnit velkého finále ve Velké Británii, v technologickém centru McLaren.