Spojovací Materiál

Všechen náš spojovací materiál je během svého vývoje podrobován přísným testovacím postupům. Poskytujeme pouze vysoce výkonná řešení, která jsou zcela v souladu se všemi příslušnými stavebními předpisy a jsou podporovány komplexní technickou dokumentací a konstrukčním softwarem.

MECHANICKÉ KOTVY: JISTOTA VYSOKÉ KVALITY A SPOLEHLIVOSTI

Pesionálové působící v oboru stavebnictví potřebují spolehlivé alternativy k mechanickým kotvám. Přesně z tohoto důvodu jsmrofe vyvinuli rozsáhlou řadu rozpínacích šroubů, šroubů do betonu a rozpínacích pouzder. Jejich prostřednictvím poskytujeme ideální a spolehlivé řešení pro upevňování nejrůznějších dílců, od součástí pevných ocelových nosných konstrukcí, přes vysoce zatěžované stavební dílce až po rozebíratelné vestavěné vybavení.

Adhesive anchors: solutions for every application

CHEMICKÉ KOTVY: ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU OBLAST POUŽITÍ

Vysoká účinnost našich chemických kotev znamená, že výsledný spoj mezi závrtným šroubem a pryskyřicí je často pevnější než samotný základní materiál. Tyto kotvy se používají v oblastech s vysokým zatížením, kdy je požadováno trvalé upevňování do cihelného zdiva, stavebních tvárnic a betonu bez vzniku pnutí. Díky nízkým sílám způsobujícím rozpínání a rozpadání kotev při jejich předpínání nebo zatěžování jsou tyto součásti ideální pro malé vzdálenosti mezi hranami a rozteče.

  ČISTĚ EPOXIDOVÉ KOTVY

  check Vynikající vlastnosti zahrnující vysokou tepelnou a mechanickou zatížitelnost
  check Schválené k použití v jakémkoli betonu, včetně betonu obsahujícího trhliny
  check Vhodné pro mokré podmínky / otvory obsahující vodu
  check Vhodné pro otvory vrtané pomocí diamantových nástrojů
  check Vynikající odolnost proti chemikáliím

  VINYLESTEROVÉ KOTVY

  check Vlastnosti zahrnující dobrou tepelnou a vysokou mechanickou zatížitelnost
  check Vysoká odolnost proti lepidlům, zejména v alkalických podmínkách
  check Vhodné pro mokré podmínky / otvory obsahující vodu
  check Schválené pro široký rozsah základních materiálů
  check Vinylesterové kotvy bez obsahu styrenu
  check Kratší doby vytvrzování

  Polyesterové kotvy

  check Rychlé vytvrzování
  check Vhodné pro široký rozsah základních materiálů
  check Nenákladné řešení
  check Složení s nízkým obsahem látek, které jsou zdrojem zápachu (PV45)

  Light-duty anchors: fasteners for every task

  KOTVY PRO NÍZKÉ ZATÍŽENÍ: UPEVŇOVACÍ SOUČÁSTI PRO KAŽDÝ ÚKOL

  Naše kotvy určené pro nízká zatížení, které jsou konstruovány a vyráběny podle stejných náročných standardů jako kotvy spadající do řad určených pro vysoké zatížení nebo jako chemické kotvy, poskytují řešení pro rychlé upevňování při použití nejrozmanitějších podkladů. Všechny výrobky této řady jsou testovány se zaměřením na vhodnost, včetně případných testů odolnosti proti vytažení.

  Řada zahrnuje zarážecí kotvy pro rychlé upevňování při použití v oblasti suché výstavby a samozavrtávací stěnové kotvy, které způsobují pouze minimální poškození podkladního materiálu a které při použití rozkládají zatížení způsobem zabraňujícím následnému vytažení. K dispozici jsou také provedení zahrnují šroubové kotvy, kolíkové kotvy a plastové stěnové kotvy pro všeobecné upevňování.

  PŘÍMÉ UPEVŇOVÁNÍ: VÝKON POD KONTROLOU

  Naše akumulátorové nářadí zahrnuje nastřelovací pistole, příslušenství a upevňovací prvky, které mohou být nastřelovány do nejtvrdších materiálů. Toto snadno použitelné nářadí je konstruováno tak, aby umožňovalo provádění prací rychlým a profesionálním způsobem, a jsou vhodné pro kombinace materiálů, mezi které patří dřevo - beton, ocel - ocel nebo ocel - beton.