Síla bez omezení.
Svoboda bez kabelů.

Naše revoluční řada akumulátorového elektrického nářadí s napájecím napětím 54 V s nesrovnatelným výkonem a provozní dobou. Představte si pracoviště bez neskladných generátorů nebo napájecích kabelů, na kterém lze provádět veškeré řemeslné činnosti rychleji, bezpečněji a účinněji díky prosté skutečnosti, že se zde používá nářadí napájené pomocí akumulátorů XR FLEXVOLT.

play_arrow
Brushless circular saw combo kit being used to cut a wooden sheet by a worker at a worksite.

BEZKONKURENČNÍ VÝKON PŘI AKUMULÁTOROVÉM NAPÁJENÍ

Řada XR FLEXVOLT poskytuje napájecí napětí 54 V, což je vyšší hodnota než u jakékoli jiné řady akumulátorového elektrického nářadí, přičemž větší výkon znamená větší pracovní kapacitu. Nyní je tedy možné pouštět se na staveništích do provádění takových prací, které zde dříve nebylo možno pomocí akumulátorového nářadí zvládat.

EFEKTIVNĚJŠÍ VYUŽÍVÁNÍ PRACOVNÍ DOBY

Akumulátorové elektrické nářadí, které pracuje s napětím 54V, poskytuje oproti ostatnímu akumulátorovému nářadí významnou výhodu, která spočívá ve vyšší pracovní rychlosti. Toto nářadí poskytuje vyšší otáčky, delší provozní dobu a nižší spotřebu energie, díky čemuž zvládnete více práce. 

High performance cutting and notching wheel being used to cut metal pipe.

Možnost napájení nářadí pracujícího s napětím 18V i 54V

XR FLEXVOLT je jediný akumulátor na trhu, který umožňuje automatické přepínání mezi napětími 54V a 18V, díky čemuž dokáže napájet nářadí řady XR pracující s napětím 18V i 54V.

18V
18V Battery

18V AKUMULÁTOR


Při připojení k 18V nářadí řady XR jsou články uvnitř akumulátoru uspořádány paralelně: 5 článků zapojených za sebou (5 x 3,6 V = 18 V) 3 řady článků v paralelním zapojení (3 x 4 Ah = 12 Ah) = 216 Wh

84V Battery

54V AKUMULÁTOR


Při připojení k nářadí řady XR FLEXVOLT jsou články akumulátoru uspořádány za sebou: 15 článků zapojených za sebou (15 x 3,6 V = 54V) 1 řada článků v paralelním zapojení (1 x 4 Ah = 4 Ah) = 216 Wh

ZPĚTNÁ KOMPATIBILITA, INOVATIVNÍ MYŠLENÍ

Akumulátory XR FLEXVOLT jsou zpětně kompatibilní se všemi výrobky řady XR i příslušnými nabíječkami používajícími napětí 18 V. Kterékoli akumulátorové 18V elektrické nářadí řady XR, které již vlastníte, může být také napájeno akumulátorem XR FLEXVOLT.

Dust Management

AKUMULÁTOROVÉ NÁŘADÍ PRACUJÍCÍ S NAPĚTÍM 54V


Spolehlivě zvládá stavební a montážní práce, na které dřívější akumulátorové nářadí nestačilo.

DELŠÍ DOBA CHODU


Napájení napětím 54V znamená, že pracovní úkoly lze zvládat rychleji a že s nářadím lze pracovat déle při nižší spotřebě energie.

Power 18V and 54V

NAPÁJENÍ NÁŘADÍ PRACUJÍCÍHO S NAPĚTÍM 18V I 54V


Přepínání výstupu se uskutečňuje na základě toho, který typ nářadí DEWALT je k akumulátoru XR FLEXVOLT připojen.

Backwards compatible

ZPĚTNĚ KOMPATIBILNÍ


Akumulátory XR FLEXVOLT lze používat k napájení všech výrobků DEWALT řady XR pracujících s napětím 18V.