TOUGHSYSTEM 2.0 range featuring DWST83294-1, DWST83342-1, DWST83295-1, DWST83529-1, DWST83293-1, DWST83394-1, DWST175654, DWST83392-1, DWST83522-1, DWST83524-1, DWST83408-1, DWST83407-1, DWST82732-1

ToughSystem

ToughSystem products

ODOLNÁ OCHRANA NÁŘADÍ

ToughSystem zaručuje nejvyšší odolnost a ochranu před velkými nárazy. Tyto jednotky jsou vyrobeny z robustního vyztuženého strukturálního plastu. Tato mobilní, modulární, stohovatelná řešení pro uložení nářadí jsou navržena a vyrobena tak, aby byla odolná a aby chránila vaše nářadí v nejnáročnějších pracovních a povětrnostních podmínkách.

Works for you

PRACUJÍ PRO VÁS

Kombinujte a srovnávejte komponenty od kufrů na nářadí až po organizéry, brašny nebo rádia ToughSystem tak, aby vyhovovaly každodenní práci a potřebám pro přepravu a uskladnění. Přizpůsobte konfiguraci jednotek ToughSystem vaší ideální stohovatelné kombinaci. Kompatibilita patentovaného modulárního bočního držáku také znamená, že můžete mít přístup k jakékoli jednotce nezávisle na ostatních jednotkách, aniž byste museli sejmout jakoukoli jednotku umístěnou výše. 

DLOUHODOBÁ ODOLNOST

Pevný a vyztužený strukturální plast a vnější vrstva jednotek řady ToughSystem poskytuje vysokou odolnost proti nárazům a maximální nosnost 50 kg. Tato úroveň odolnosti je ještě více zvýšena zpevněnými kovovými západkami a závěsy odolnými proti korozi. Jednotky systému ToughSystem jsou zkonstruovány a vyrobeny tak, aby odolaly nepřetržitému náročnému použití a aby spolehlivě vydržely náročná zatížení.

BEZPEČNOST A ZAJIŠTĚNÍ

Stupeň ochrany IP65 proti vniknutí vody a prachu zajišťuje kompletní ochranu vašeho nářadí bez ohledu na prostředí a přetlakový ventil na kufrech pro nářadí umožňuje vyrovnávání tlaku uvnitř s tlakem mimo tyto kufry. Očka pro visací zámky poskytují možnost bezpečného uzamknutí a klid, že je vaše nářadí v bezpečí, není-li používáno. Tento vozík je také vybaven unifikovaným uzamykacím systémem, který vám umožní zabezpečit všechny moduly jednou rukou.

SROVNÁNÍ ŘADY

TOUGHSYSTEM

TSTAK

Nosnost

50Kg

30Kg

Kompatibilita modulárního držáku

check_circle_outline

remove_circle_outline

Západky stohovatelných modulů

check_circle_outline

check_circle_outline

Možnost uzamknutí

check_circle_outline

check_circle_outline

Tělo

Vyztužený

Polypropylen

Kovové závěsy

check_circle_outline

check_circle_outline

Dokonale vyztužené kovové přesky

check_circle_outline

remove_circle_outline

Utěsnění proti vnikání prachu a vody (IP65)

check_circle_outline

remove_circle_outline

VYPOŘÁDEJTE SE S NÁROČNÝM TERÉNEM

Vozík systému ToughSystem s odolnými gumovými koly s průměrem 21,5 cm v kombinaci s přizpůsobitelnou konfigurací jednotek umožňuje snadné manévrování v náročném terénu. Kromě přepravy jednotek systému ToughSystem po pracovišti můžete tento vozík použít také pro přepravu dalšího vybavení a těžkých materiálů.

DRŽÁKY PRO DODÁVKY

Přemísťujte vaše nářadí mezi vaší dílnou, vaší dodávkou a pracovištěm pomocí účelně navržených držáků ToughSystem pro dodávky. Tento systém testovaný při nárazech je navržen tak, aby maximalizoval vnitřní nákladový prostor vaší dodávky a aby udržoval vaše nářadí snadno přístupné. Každý stojan má nosnost až 70 kg a je opatřen sklopnými rameny pro případ, kdy není používán. Systém je snadno sestavitelný a přizpůsobitelný, podrobné pokyny jsou k dispozici prostřednictvím specializované aplikace.