TSTAK range featuring DWST83346-1, DWST82968-1, DWST1-70706, DWST83347-1, DWST83345-1, DWST-71228, DWST83343-1, DWST82990-1, DWST82991-1, DWST1-71196, DWST170705, DWST83344-1, DWST171229

ŘEŠENÍ PRO KAŽDODENNÍ ULOŽENÍ

TSTAK je propojovací přenosný úložný systém, který je dodáván pro mnoho typů našeho nářadí. Je ideální pro každodenní uložení nářadí a je určen pro všechny řemeslníky. Přizpůsobitelné jednotky mohou být překonfigurovány podle vašich přesných požadavků a rychle použitelný uzamykatelný systém umožňuje pevné spojení robustních jednotek, což zaručuje snadnou přepravu a uložení.

play_arrow

PROPOJOVACÍ STOHOVATELNÝ ÚLOŽNÝ SYSTÉM

VHODNÝ PRO ŠIROKOU ŠKÁLU ULOŽENÍ NÁŘADÍ

Kufry TSTAK jsou modulární a mohou být stohovány na sebe v různých konfiguracích. Jednotlivé kufry mohou být přizpůsobeny a konfigurovány pomocí přepážek a snímatelných prvků tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, což vám umožní ukládat vše od příslušenství až po elektrické nářadí.

VYROBENY TAK, ABY VYDRŽELY

Tyto jednotky, které jsou vyrobeny z odolného polypropylenu a jsou opatřeny odolnými kovovými přeskami, jsou kompletně testovány v terénu a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vodicí lišty s kuličkovými ložisky pomáhají při snadném otevírání a zavírání šuplíků. Po uzavření přihrádky dojde k jejímu zajištění, což zaručuje bezpečnost při přepravě.

T stak Mobile storage clipboard carrying out one hand operation.

BEZPEČNÉ UZAMČENÍ

Všechny kufry na nářadí TSTAK jsou opatřeny očky pro visací zámky, čímž je zajištěna bezpečnost a váš klid, že je vaše nářadí zajištěno, není-li používáno.

SROVNÁNÍ ŘADY

TOUGHSYSTEM

TSTAK

Nosnost

50Kg

30Kg

Kompatibilita modulárního držáku

check_circle_outline

remove_circle_outline

Západky stohovatelných modulů

check_circle_outline

check_circle_outline

Možnost uzamknutí

check_circle_outline

check_circle_outline

Tělo

Vyztužený

Polypropylen

Kovové závěsy

check_circle_outline

check_circle_outline

Dokonale vyztužené kovové přesky

check_circle_outline

remove_circle_outline

Utěsnění proti vnikání prachu a vody (IP65)

check_circle_outline

remove_circle_outline

BUĎTE MOBILNÍ

Vozík TSTAK a podvozková jednotka používají stejný propojovací zajišťovací systém jako kufry a mohou být také použity k rychlé a pohodlné přepravě těžšího nářadí a dalších předmětů. Všechny jednotky TSTAK mají také rukojeti ze dvou materiálů, což zaručuje pohodlné zvedání.