ŘEŠENÍ PRO KAŽDODENNÍ ULOŽENÍ

TSTAK je propojovací přenosný úložný systém, který je dodáván pro mnoho typů našeho nářadí. Je ideální pro každodenní uložení nářadí a je určen pro všechny řemeslníky. Přizpůsobitelné jednotky mohou být překonfigurovány podle vašich přesných požadavků a rychle použitelný uzamykatelný systém umožňuje pevné spojení robustních jednotek, což zaručuje snadnou přepravu a uložení.

play_arrow

PROPOJOVACÍ STOHOVATELNÝ ÚLOŽNÝ SYSTÉM

VHODNÝ PRO ŠIROKOU ŠKOLU ULOŽENÍ NÁŘADÍ

Kufry TSTAK jsou modulární a mohou být stohovány na sebe v různých konfiguracích. Jednotlivé kufry mohou být přizpůsobeny a konfigurovány pomocí přepážek a snímatelných prvků tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, což vám umožní ukládat vše od příslušenství až po elektrické nářadí.

VYROBENY TAK, ABY VYDRŽELY

Tyto jednotky, které jsou vyrobeny z odolného polypropylenu a jsou opatřeny odolnými kovovými přeskami, jsou kompletně testovány v terénu a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vodicí lišty s kuličkovými ložisky pomáhají při snadném otevírání a zavírání šuplíků. Po uzavření přihrádky dojde k jejímu zajištění, což zaručuje bezpečnost při přepravě.

T stak Mobile storage clipboard carrying out one hand operation.

BEZPEČNÉ UZAMČENÍ

Všechny kufry na nářadí TSTAK jsou opatřeny očky pro visací zámky, čímž je zajištěna bezpečnost a váš klid, že je vaše nářadí zajištěno, není-li používáno.

SROVNÁNÍ ŘADY

 
ToughSystem
TSTAK
Nosnost
50kg
30kg
Kompatibilita modulárního držáku
check_circle_outline
remove_circle_outline
Západky stohovatelných modulů
check_circle_outline
check_circle_outline
Možnost uzamknutí
check_circle_outline
check_circle_outline
Tělo
Vyztužený
Polypropylen
Kovové závěsy
check_circle_outline
check_circle_outline
Dokonale vyztužené kovové přesky
check_circle_outline
remove_circle_outline
Utěsnění proti vnikání prachu a vody (IP65)
check_circle_outline
remove_circle_outline

BUĎTE MOBILNÍ

Vozík TSTAK a podvozková jednotka používají stejný propojovací zajišťovací systém jako kufry a mohou být také použity k rychlé a pohodlné přepravě těžšího nářadí a dalších předmětů. Všechny jednotky TSTAK mají také rukojeti ze dvou materiálů, což zaručuje pohodlné zvedání.