Kvůli údržbě na našich webových stránkách se mohly vyskytnout problémy s účty MyDEWALT.

Pokud máte stále problémy, neváhejte kontaktovat náš tým.

ŘEŠENÍ PRO KAŽDODENNÍ ULOŽENÍ

TSTAK je propojovací přenosný úložný systém, který je dodáván pro mnoho typů našeho nářadí. Je ideální pro každodenní uložení nářadí a je určen pro všechny řemeslníky. Přizpůsobitelné jednotky mohou být překonfigurovány podle vašich přesných požadavků a rychle použitelný uzamykatelný systém umožňuje pevné spojení robustních jednotek, což zaručuje snadnou přepravu a uložení.

play_arrow

PROPOJOVACÍ STOHOVATELNÝ ÚLOŽNÝ SYSTÉM

VHODNÝ PRO ŠIROKOU ŠKOLU ULOŽENÍ NÁŘADÍ

Kufry TSTAK jsou modulární a mohou být stohovány na sebe v různých konfiguracích. Jednotlivé kufry mohou být přizpůsobeny a konfigurovány pomocí přepážek a snímatelných prvků tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, což vám umožní ukládat vše od příslušenství až po elektrické nářadí.

VYROBENY TAK, ABY VYDRŽELY

Tyto jednotky, které jsou vyrobeny z odolného polypropylenu a jsou opatřeny odolnými kovovými přeskami, jsou kompletně testovány v terénu a jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vodicí lišty s kuličkovými ložisky pomáhají při snadném otevírání a zavírání šuplíků. Po uzavření přihrádky dojde k jejímu zajištění, což zaručuje bezpečnost při přepravě.

T stak Mobile storage clipboard carrying out one hand operation.

BEZPEČNÉ UZAMČENÍ

Všechny kufry na nářadí TSTAK jsou opatřeny očky pro visací zámky, čímž je zajištěna bezpečnost a váš klid, že je vaše nářadí zajištěno, není-li používáno.

SROVNÁNÍ ŘADY

 
ToughSystem
TSTAK
Nosnost
50kg
30kg
Kompatibilita modulárního držáku
check_circle_outline
remove_circle_outline
Západky stohovatelných modulů
check_circle_outline
check_circle_outline
Možnost uzamknutí
check_circle_outline
check_circle_outline
Tělo
Vyztužený
Polypropylen
Kovové závěsy
check_circle_outline
check_circle_outline
Dokonale vyztužené kovové přesky
check_circle_outline
remove_circle_outline
Utěsnění proti vnikání prachu a vody (IP65)
check_circle_outline
remove_circle_outline

BUĎTE MOBILNÍ

Vozík TSTAK a podvozková jednotka používají stejný propojovací zajišťovací systém jako kufry a mohou být také použity k rychlé a pohodlné přepravě těžšího nářadí a dalších předmětů. Všechny jednotky TSTAK mají také rukojeti ze dvou materiálů, což zaručuje pohodlné zvedání.