Úložná řešení

Mobile Storage Systems - TSTAK, ToughSystem, SoftStorage

ROZTŘÍDĚNO PRO ULOŽENÍ

Máme mobilní řešení úložná řešení ložná řešení kdekoli na vašem pracovišti, které je ideální pro ochranu, organizaci a přepravu vašeho nářadí a příslušenství. Od nejodolnějších jednotek až po inteligentní propojovací úložné systémy, přes přenosné a odolné textilní brašny, zajistíme, abyste mohli své nářadí snadno, bezpečně a spolehlivě přepravovat.

ODOLNÉ ÚLOŽNÁ ŘEŠENÍ

Dokonalé řešení pro úložná řešení pro nejobtížnější a nejnáročnější pracovní prostředí. Pevný modulární mobilní úložný systém je navržen a vyroben tak, aby byl odolný a aby chránil vaše nářadí bez ohledu na pracovní nebo povětrnostní podmínky. Systém ToughSystem vám poskytuje nekompromisní odolnost a ochranu nářadí.

KAŽDODENNÍ OCHRANA NÁŘADÍ

Výrobky TSTAK a jejich vzájemně propojovací systém poskytují stohovatelné řešení pro uložení vyhovující vašim každodenním potřebám na pracovišti. Schopnost kombinovat jednotky podle vašich potřeb vám umožňuje rychle a snadno stohovat, ukládat a přepravovat vaše nářadí na pracoviště i z pracoviště.

SoftStorage logo

SOFTSTORAGE®

Řešení pro pohodlné úložná řešení vyrobené z odolné a pevné textilie, které splňují nejnáročnější požadavky. Řada SoftStorage, která se vyznačuje nízkou hmotností a velkou odolností, je ideální pro ty, kteří se často přesouvají a kteří používají tento systém na obtížně přístupných místech nebo na menších staveništích.