Soft Storage

Softstorage products

NÁROČNÉ POUŽITÍ

Řešení pro pohodlné uložení nářadí vyrobené z odolné a pevné textilie, které splňují nejnáročnější požadavky. Řada SoftStorage, která se vyznačuje nízkou hmotností a velkou odolností, je ideální pro ty, kteří se často přesouvají a kteří používají tento systém na obtížně přístupných místech nebo na menších staveništích. 

KOMPATIBILITA SE SYSTÉMEM TSTAK

Většina výrobků řady SoftStorage je kompatibilní s propojovacím a stohovatelným systémem TSTAK, což dále zvyšuje možnosti uložení a přepravy vašeho nářadí. Z důvodu usnadnění uspořádání je většina brašen řady SoftStorage také kompatibilní s organizéry DEWALT.

ODOLNÉ PRVKY

Tato řada SoftStorage je pečlivě vyrobena tak, aby obstála při každodenním použití v náročném stavebním prostředí. Tyto výrobky jsou vyrobeny z odolné polyesterové textilie denier 1 200, která je dostatečně pevná a odolná, aby mohla poskytovat dlouhodobou ochranu vašeho nářadí.

DVAKRÁT ODOLNĚJŠÍ

Řada SoftStorage má dvakrát prošité kapsy, a proto odolá každodennímu náročnému použití. Tyto výrobky jsou také opatřeny zcela vodotěsným spodním krytem z PVC, který chrání brašnu před opotřebováním, kdekoli ji položíte.