Flexvolt battery being connected to Brushless 18V XR 125mm cordless angle grinder
Inovace řízené Uživateli

Nikdy Neustoupíme Od Výzvy

Přímá zpětná vazba od uživatelů inspiruje naše inženýry, aby nově definovali možnosti. S využitím nejnovějších technologií přijímáme výzvy z různých pracovišť, abychom zvýšili efektivitu, zvýšili produktivitu a pomohli vám více využít vaše nářadí.

XR FLEXVOLT™

Duální baterie XR FLEXVOLT™  šokovaly svět elektrického nářadí. Technologie automatického přepínání napětí poskytuje uživatelům systém jedné baterie pro napájení nářadí 18V a 54V. Výsledkem je ohromující akumulátorvý výkon a bezkonkurenční doba provozu.

BEZPEČNÉ PRACOVIŠTĚ

S nářadím a příslušenstvím DEWALT PERFORM & PROTECT™ je bezpečnost a ochrana zdraví na staveništi prioritou číslo jedna.
Systém PERFORM & PROTECT™ chrání před vdechováním prachu, ztrátou kontroly nad točivým momentem a snižuje vibrace nářadí, aniž by byl obětován požadovaný výkon.

TOOL CONNECT™

Tool Connect pomáhá uživatelům sledovat, spravovat a přizpůsobovat jejich zásoby nářadí a baterií. Mobilní zařízení na více pracovištích mohou být připojena k centrálnímu účtu softwaru Inventory Manager, což pomáhá majitelům a manažerům firem eliminovat ztráty a zabránit krádežím.

ZAHRADNÍ PROGRAM

Vydejte se do přírody a zkroťte ji jako nikdy předtím.
Naše řada vyžínačů, fukarů, řetězových pil a sekaček je dostatečně odolná na to, aby si poradila se vším.