DWST83408-1
ToughSystem 2.0 Internal Tray - Deep

Přehled produktů

Customise your tool storage with ToughSystem Deep Tool Tray. It is designed to maximise storage space within ToughSystem 2.0 toolboxes and provide customisable organisation to fit jobsite needs. Customise your trays by inserting plywood dividers to best suit your needs. Tray-positioning latches allow you to hang trays at the top of your toolbox, so they don’t interfere with larger tools stored at the bottom. Optimise organisation by stacking trays inside to create customised storage modules within ToughSystem 2.0 toolboxes. Easily connect, remove, and carry multiple ToughSystem trays with double-function, side-carry handles. Combine the shallow and deep trays to customise your storage modules within all ToughSystem 2.0 products.

Další funkce

  • ZÁPADKY PRO ZAJIŠŤOVÁNÍ POLOHY VLOŽEK - Umožňují zavěšování vložek od horní části kufru na nářadí, a tím maximalizovat úložný objem (stejně jako při použití běžných vnitřních vložek)

Technické údaje

Hmotnostní kapacita
8 Kg
Šířka produktu
47 cm
Uzamykatelný
Ne
Výška produktu
11.5 cm
Hmotnost produktu
0.9 g
Počet oddílů
1 tray
Hrubá hmotnost produktu
0.9 Kg
Hloubka
31 cm
Počet kusů
1
Je to sada?
Ne
Balení
Karton
Délka produktu
47 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku