DWST83294-1
TOUGHSYSTEM 2.0 – DS300

Přehled produktů

Tento kufr ToughSystem 2.0 DS300 má patentované boční západky s automatickým připojením, které umožňuje ovládání jednou rukou.  Má také dvoudílné přední drátěné kovové západky, které zvyšují odolnost při upevňování nářadí uvnitř kufru. Tento kufr nabízí o 20 % více úložného prostoru* při použití společně s modely 2.0 DS166 a DS400. Stupeň ochrany IP65 zaručuje odolnost proti prachu a vodě a kufr má nosnost 50 kg. Tento kufr má odnímatelný vnitřní zásobník pro optimální organizaci. Tento kufr ToughSystem 2.0 je kompatibilní se všemi výrobky řady ToughSystem.

Další funkce

  • KOMPATIBILITA NOVÝCH POLOVIČNÍCH MODULŮ – Umožňuje připojení modulů s poloviční šířkou k standardním kufrům
  • NOVÉ ŠIRŠÍ A PEVNĚJŠÍ RUKOJETI – Lepší ergonomie a pevnost
  • NOVÁ PŘÍPRAVA NA SLEDOVACÍ ČIP DEWALT – Vnitřní upevňovací bod umožňuje instalaci sledovacího čipu DEWALT a sledování kufru pomocí aplikace DEWALT Tool Connect
  • NOVÉ KOVOVÉ OČKO PRO VISACÍ ZÁMEK – Poskytuje vynikající zabezpečení obsahu kufru
  • NOVÁ JMENOVKA NA KUFRU – Umožňuje označení kufrů koncovými uživateli, což zaručuje snadnou Identifikaci obsahu kufru

Technické údaje

Šířka produktu
554 mm
Výška produktu
308 mm
Délka produktu
371 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku