DWST60520-1
Úložný systém TOUGHSYSTEM® 2.0 DXL 4 v 1 TOWER

Přehled produktů

Skladujte, zabezpečte, převážejte a pracujte s pracovištěm TOUGHSYSTEM® 2.0 DXL™. Tato efektivní platforma produktivity se skládá ze 4 nezávislých produktů, které lze různě uspořádat, a v současné době neexistuje nic, co by nabízelo podobné možnosti pro komerční staveniště. Odolný terénní vozík, univerzální možnosti zásuvek a funkční pracovní deska dohromady vytvářejí univerzální pracovní stanici, která zajišťuje dostupnost nářadí, ať už vás práce zavede kamkoli.

Další funkce

  • RYCHLÝ PŘÍSTUP K NÁŘADÍ - Stačí zavěsit elektrické nářadí nebo příslušenství na boční kovové stojany a máte je rychle k dispozici.
  • ADAPTABILNÍ ŘEŠENÍ - Moduly TOUGHSYSTEM® 2.0 připojíte a stohujete shora nebo zdola pomocí patentovaných předních západek s automatickým připojením.
  • NÁŘADÍ VŽDY PO RUCE - Efektivní využití prostoru díky mobilitě modulárních jednotek, které uživatelům umožňují v případě potřeby pracovat přímo z jejich vozidla nebo dílny.
  • ODOLNÁ KOLA I DO TĚŽKÉHO TERÉNU - Náročný terén i drsné podmínku hravě zvládnete díky velkým pojezdovým kolům
  • VÍCEÚČELOVÝ PRACOVNÍ POVRCH - Rozšiřte si zpevněnou pracovní plochu pomocí integrovaných otvorů pro šrouby k upevnění nosníků 2X4 nebo připevněte desku z překližky a vytvořte pracovní stůl, podle potřeb daného místa.
  • KOMPATIBILITA: Kompatibilní se všemi výrobky DEWALT® TOUGHSYSTEM® 2.0

Podpora

ZÁRUKA

  • Jednoletá Záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku