DWST08061-1
DEWALT® TOUGHSYSTEM® 2.0 Nastavitelné pracovní světlo s úložným prostorem

Přehled produktů

Osvětlete si pracovní prostory a mějte nezbytné nářadí po ruce díky nastavitelnému pracovnímu světlu s úložným prostorem ze systému DEWALT® TOUGHSYSTEM® 2.0. Toto modulární řešení osvětlení je napájeno 18V akumulátory a používá 2 otočné LED hlavy, které mohou svítit až 3 hodiny*. Díky dostatečnému úložnému prostoru, integrované sklápěcí rukojeti a odolné konstrukci poskytuje tento výrobek kompatibilní se systémem TOUGHSYSTEM® všestrannost, která je potřebná na náročných pracovištích.

Další funkce

  • DLOUHÁ VÝDRŽ – Při volbě maximálního jasu vydrží akumulátor až 3 hodiny*.
  • OSVĚTLENÍ VE VŠECH SMĚRECH – Osvětlete si své pracoviště pomocí této jednotky, která může volně stát, být položena na boxech ze systému TOUGHSYSTEM® 2.0, připevněná na stativu (prodává se samostatně) nebo zavěšená pomocí svého skládacího závěsného háku.
  • POHODLNÉ PŘENÁŠENÍ NÁŘADÍ – Přenášejte své nářadí po pracovišti pomocí odolné sklápěcí rukojeti integrované do otevřeného úložného boxu.
  • VLASTNÍ ŘEŠENÍ STOHOVÁNÍ – Toto pracovní světlo s úložným boxem můžete snadno stohovat a spojovat s dalšími moduly systému TOUGHSYSTEM® 2.0 pomocí patentovaných západek s automatickým připojením.

Obsahuje

  • (1) Nastavitelné pracovní světlo
  • (1) Otevřený úložný box

Technické údaje

Hrubá hmotnost produktu
175 oz
Délka produktu
16 in
Šířka produktu
30 cm
Značka CE
Ano
Typ žárovky
VEDL
Výška produktu
14 in
Výška produktu
36 cm
Hmotnost produktu
4830 g
Šířka produktu
11 in
Napětí
18 V
Počet kusů
2
Zdroj energie
Bezdrátový
Hrubá hmotnost produktu
4960 g
Hmotnost produktu
158 oz
Délka produktu
40 cm
Je to sada?
Ano
Balení
Rukáv
Moc
40 W

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku