DCMWSP156N-XJ
Sekačka na trávu s pojezdem, 2x18v XR - pouze nářadí

Přehled produktů

Sekačka DEWALT 2x18V s pojezdem, která poskytuje rychlý, účinný provoz, bez výfukových plynů nebo přímých emisí, je vybavena dvojitou schránkou pro 2 akumulátory 18V XR s kapacitou po 8,0 Ah a vysoce výkonným žacím ústrojím se šířkou záběru 53 cm, které maximalizuje energetickou účinnost a prodlužuje dobu chodu. Dále je vybavena mulčovací zátkou pro přirozené hnojení trávníků a rovněž 2 noži pro optimalizaci funkce mulčování, společně s košem ze síťové tkaniny o objemu 67 l, který umožňuje sběr posečené trávy, čímž zlepšuje vzhled trávníku. Její ergonomický design, který zahrnuje jednoduše použitelnou funkci nastavování výšky společně s jednoduchým jednodotykovým skládáním rukojeti, zajišťuje vynikající ovladatelnost. Její zcela nově pojaté uživatelské rozhraní poskytuje informace o stavu nabití a obsahuje rovněž ukazatel zatížení, který přispívá k prodloužení doby chodu tím, že upozorňuje na stav, kdy sekačka používá zvýšený výkon při prosekávání odolnější trávy. Tato sortimentní položka, která je součástí akumulátorového systému 18V XR, se prodává jako základní jednotka, akumulátory a nabíječka se prodávají samostatně.

Další funkce

  • Sekačka 3 v 1 s pojezdem, včetně volitelných funkcí mulčování, sběru posečené trávy a bočního výhozu umožňujících rozmanité využití při sečení.
  • Praktický LED ovládací panel poskytuje údaje o stavu nabití akumulátoru, potížích se žacím systémem a blížícím se koncem životnosti nožů.
  • Systém jednodotykového ovládání rukojetí umožňuje rychlé zasouvání a sklápění rukojetí, čímž usnadňuje jejich uskladnění.
  • Zvolte své ideální tempo chůze pomocí pohonu zadních kol s proměnnou rychlostí.
  • Systém jednobodového nastavení výšky se 6 žacími polohami, od 25 mm do 102 mm
  • TŘÍLETÁ ZÁRUKA: Na registrované nářadí je poskytována prodloužená záruka.
  • SOUČÁST AKUMULÁTOROVÉHO SYSTÉMU 18V XR: Plně kompatibilní s více než 250 řešeními.

Obsahuje

  • (1) Sekačka na trávu s pojezdem, 2x18 V
  • (1) Sada 2 žacích nožů pro sekačky

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku