DCMW564P2-QW
Zahradní sekačka 18 V XR s bezuhlíkovým motorem – 2 × baterie 5 Ah

Přehled produktů

"Tato výkonná sekačka s bezuhlíkovým motorem je poháněna baterií s napájecím napětím 36 V, což zaručuje maximální energetickou účinnost a delší provozní dobu. Má ergonomický design tlačné rukojeti, 5 nastavení výšky sekání a speciální rukojeti pro snadnou přepravu mezi místy, kde bude prováděno sekání nebo uložení. Tato sekačka DEWALT má šířku záběru 48 cm a je napájena 2 vyměnitelnými bateriemi 18 V XR s kapacitou 5,0 Ah, což umožňuje posekání plochy až 800 m2. Její přístrojový panel poskytuje jasný přehled o stavu nabití baterie Pro přirozené hnojení trávníku je tato sekačka vybavena mulčovací funkcí nebo můžete použít síťovaný sběrný koš o objemu 55 litrů pro zachování trávníku bez zbytků posekané trávy."

Další funkce

Obsahuje

  • (2) Baterie DCB184 5 Ah
  • (1) Rychlá nabíječka DCB118
  • (1) Mulčovací příslušenství
  • (1) Válec pro vytváření pásů na trávníku

Technické údaje

Šířka řezu
48 cm
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku