DCL074-XJ
Pracovní LED svítilna 18 V XR Tool Connect

Přehled produktů

Tato pracovní LED svítilna s jasným světlem je vybavena aplikací Tool Connect, která přispívá k dokonale přizpůsobitelnému použití. Nabízí nejjasnější světlo na trhu poskytované výrobkem napájeným baterií. Jedná se o model DCL074, který má k dispozici 3 nastavení jasu s maximálním výkonem až 5 000 lumenů, pokrytí v rozsahu 360° a ochrannou klec, která zaručuje odolnost i na nejnáročnějších pracovištích. Pomocí aplikace Tool Connect mohou uživatelé provádět dálkové zapínání a vypínání své svítilny DCL074, stejně jako přizpůsobit nastavení svítilny, jako je intenzita světla, upozornění na nízké napájecí napětí a nastavení jednotlivých časových plánů pro den, čas a intenzitu.

Další funkce

  • Připojení k svítilně pomocí aplikace ToolConnect umožňuje dálkové ovládání intenzity světla a nastavení plánu pro zapnutí a vypnutí svítilny

Obsahuje

  • (1) Led Pracovní Svítilna 18 V XR Tool Connect

Technické údaje

Typ žárovky
VEDL
Hmotnost produktu
3.8 Kg
Moc
1500 W

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku