DCK2110L2T-QW
Sada dvou nářadí 12 V XR s bezuhlíkovým motorem – 2 × 3 Ah
DCK2110L2T-QW

Sada dvou nářadí 12 V XR s bezuhlíkovým motorem – 2 × 3 Ah

  • Sada obsahuje následující: Polokompaktní vrtačka/šroubovák s bezuhlíkovým motorem, polokompaktní rázový šroubovák s bezuhlíkovým motorem, baterie s kapacitou 3,0 Ah, univerzální nabíječka, kufr TSTAK II

Přehled produktů

Tato vrtačka/šroubovák DCD701 12 V XR je určena pro přesné aplikace, jako jsou vrtání malých vodicích otvorů, ale zvládne i vrták do dřeva až do průměru 20 mm. Je dostatečně malá na to, aby se vešla na nejhůře přístupná místa, díky délce pouhých 152 mm, dostatečnému výkonu a dvoustupňové převodovce může provádět práce s hodnotou momentu 57,5 Nm. Disponuje také LED svítilnou s jasným světlem, která je umístěna na patce nářadí a která osvětluje všechny pracovní prostory. Tento rázový šroubovák DCF801 12 V XR je určen pro přesné úkony, jako jsou práce s malými upevňovacími prvky, ale zvládne zašroubovat i šroub až do průměru M12. Je dostatečně malý na to, aby se vešel na nejhůře přístupná místa, díky délce pouhých 125 mm a dostatečnému výkonu může provádět práce s hodnotou momentu 163 Nm. Je také vybaven voličem 3 režimů s funkcí Precision Drive pro nejpřesnější práce a 3 LED svítilnami nacházejícími se na předním kuželu pro osvětlení celé pracovní plochy.

Další funkce

Obsahuje

  • (1) Polokompaktní vrtačka/šroubovák DCD701 s bezuhlíkovým motorem
  • (1) Polokompaktní rázový šroubovák DCF801 s bezuhlíkovým motorem
  • (2) Baterie 3,0 Ah
  • (1) Univerzální nabíječka
  • (1) Kufr TSTAK II

Technické údaje

Kapacita baterie
3 Ah
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku