DCF85ME2GT-QW
Limitovaná edice Mclaren/DeWalt – 18V XR bezuhlíkový kompaktní rázový utahovák 2x 1,7 Ah GFN PowerStack baterie

Přehled produktů

Naše limitovaná edice nářadí DEWALT x McLaren F1 Team je výsledkem společné snahy o odolnost. Jsme odolní společně.\nNáš nejmenší nejvýkonnější 18V rázový utahovák XR, který vám poskytuje větší přístup a lepší rychlost použití. DCF85ME2GT poskytuje 205 Nm točivého momentu ve 100mm kompaktním těle, které je ideální pro širokou škálu aplikací ve stavebnictví, průmyslu a automobilovém průmyslu. Mezi další funkce patří přepínač 3 režimů pro lepší ovládání včetně funkce Precision Drive, která zabraňuje poškození materiálu a spojovacího materiálu při přesných pracích.\nAkumulátory G-Class POWERSTACK jsou navrženy pro uživatele v automobilovém průmyslu s pouzdrem odolným proti chemikáliím a tukům a gumovou základnou, která zabraňuje znečištění povrchů.\nKompaktní baterie POWERSTACK poskytují o 50 % vyšší výkon* při 25 % menších* rozměrech, které fungují se všemi 18V XR nástroji, které již máte.\n\n*O 50 % vyšší výkon: oproti akumulátoru DCB183, nikoliv při použití. Co se týče o 25 % menšího balení a kompaktnějšího prostoru: oproti baterii DCB183.

Další funkce

  • Vysoce výkonný bezuhlíkový motor s výstupním krouticím momentem 205 Nm zajišťuje efektivní dokončení těžkých aplikací
  • Nový a účinnější bezuhlíkový motor s výkonem 3250 otáček za minutu bez zatížení, který umožňuje rychlejší dokončení aplikací

Obsahuje

  • (2) Baterie GFN PowerStack 1,7 Ah
  • (1) Háček na opasek
  • (1) Souprava TSTAK

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku