DCF510N-XJ
18V XR ráčna 3/8" & 1/2"" s utěsněnou hlavou, s bezuhlíkovým motorem - bez akumulátoru

Přehled produktů

Ráčna 18V XR 3/8" a 1/2" s utěsněnou hlavou, která je vybavena bezuhlíkovým motorem, byla zkonstruována se zřetelem na potřeby profesionálních uživatelů, jimž poskytuje vynikající úroveň výkonu, všestrannosti a odolnosti, jakou potřebují při své práci. Tuto akumulátorovou ráčnu pohání bezuhlíkový motor, který poskytuje max. hodnotu utahovacího momentu 102 Nm a hodnotu otáček naprázdno v rozsahu 0-300 ot./min, a tím usnadňuje jak utahování matic a šroubů, tak i odstraňování obtížně povolitelných upevňovacích prvků. Získejte maximální všestrannost díky schopnosti rychlého přestavování mezi vzájemně zaměnitelnými výstupními čtyřhrany o velikostech 3/8" a 1/2", a tím i použitelnost v rozmanitých oblastech, společně s rychlým přepínáním chodu vpřed/vzad, které zvyšuje efektivitu práce. Utěsněná konstrukce hlavy a pouzdro nářadí z nylonu vyztuženého skleněnými vlákny zvyšují účinnost ochrany před poškozením automobilovými oleji a rozpouštědly vyskytujícími se na pracovištích. Integrovaná LED svítilna zlepší viditelnost na vašem pracovišti a bezpečnostní pojistka spouštěcího spínače nářadí zabrání jeho náhodné aktivaci.\nAkumulátory POWERSTACK G-Class, které jsou svojí konstrukcí určeny pro uživatele v automobilovém odvětví, jsou vybaveny pouzdrem odolným proti chemikáliím a mastnotám, které je doplněno pryžovou základnou nezanechávající stopy na površích.

Další funkce

  • Funkce přepínání směru chodu a proměnné otáčky poskytují naprostou kontrolu při práci s nářadím
  • 18V akumulátorová ráčna, 3/8" a 1/2"

Obsahuje

  • (1) 18V ráčna

Technické údaje

Zámek spouště
Ano
Velikost jednotky
3/8 - 1/2 in
Bez rychlosti načítání (ot/min)
300
Hmotnost produktu
1.2 Kg
Maximální točivý moment
102 Nm
Délka produktu
381 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku