DCF500N-XJ
12V XR ráčna 3/8" & 1/4"" s utěsněnou hlavou, s bezuhlíkovým motorem - bez akumulátoru

Přehled produktů

Pomocí 12V ráčny XR 3/8" a 1/4" s utěsněnou hlavou můžete utahovat nebo povolovat menší matice, šrouby a další spojovací prvky v těsných místech. Bezuhlíkový motor poskytuje maximální točivý moment až 75 Nm s otáčkami bez zatížení 0-450 ot/min. Zvyšte všestrannost na maximum díky možnosti rychlého přepínání mezi čtyřhranným pohonem 1/4", čtyřhranným pohonem 3/8" a rychloupínacími sekacími šestihrany 1/4", jakož i přepínání z polohy vpřed/vzad pro efektivní práci ve stísněných prostorech. Utěsněná konstrukce hlavy a pouzdro nářadí z nylonu vyztuženého skleněnými vlákny poskytují ochranu před poškozením automobilovými oleji a rozpouštědly vyskytujícími se na pracovištích. Integrovaná LED svítilna zlepší viditelnost na vašem pracovišti a bezpečnostní pojistka spouštěcího spínače nářadí zabrání jeho náhodné aktivaci.

Další funkce

  • Funkce přepínání směru chodu a proměnné otáčky poskytují naprostou kontrolu při práci s nářadím
  • 12V akumulátorová ráčna, 1/4" a 3/8"
  • Šestihranný nástavec 1/4“

Obsahuje

  • (1) 12V ráčna

Technické údaje

Zámek spouště
Ano
Velikost jednotky
1/4 - 3/8 in
Bez rychlosti načítání (ot/min)
450
Hmotnost produktu
0.9 Kg
Maximální točivý moment
75 Nm
Délka produktu
305 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku