DCF414E2GT-QW
Nýtovačka 18V XR, 6,3 mm, s bezuhlíkovým motorem - 2 x akumulátor POWERSTACK G-Class Compact

Přehled produktů

Upevňuje trhací nýty z hliníku a běžné i nerezové oceli o průměru do 6,4 mm pomocí akumulátorového nýtovacího nářadí vybaveného bezuhlíkovým motorem 18V XR®. Bezuhlíkový motor poskytuje tažnou sílu až 20 kN a umožňuje zpracování až 300 nýtů z nerezové oceli o průměru 6,4 mm na jedno nabití. Další vlastnosti, které zahrnují výměnu koncového dílu bez použití dalšího nářadí a integrovaný úložný prostor pro ukládání utržených konců nýtů, přispívají k dosahování maximální\nproduktivity na pracovišti.\nAkumulátory POWERSTACK G-Class, které jsou svojí konstrukcí určeny pro uživatele ve výrobním a automobilovém průmyslovém odvětví, jsou vybaveny krytem odolným proti chemikáliím a mastnotám, které je doplněno pryžovou základnou nezanechávající stopy na površích.\nAkumulátory POWERSTACK Compact poskytují o 50 % vyšší výkon* při půdorysné ploše menší o 25 %* a jsou použitelné s veškerým nářadím řady 18V XR, které již vlastníte.\n\n*S ohledem na o 50 % vyšší výkon oproti akumulátoru DCB183 se neaplikuje. S ohledem na rozměry menší o 25 % a větší kompaktnost: půdorysná plocha oproti akumulátoru DCB183.

Další funkce

  • Výměna a údržba bez použití dalšího nářadí zvyšují pohodlí a umožňují lepší využití času na pracovišti
  • Integrovaný úložný prostor pro odkládání koncového dílu zabraňuje nebezpečí ztráty koncového dílu
  • Nízká hmotnost společně s ergonomií nářadí značky DeWalt, která je nejlepší ve své třídě, zajišťují nejvyšší dosažitelnou míru pohodlí i bezpečnosti

Obsahuje

  • (2) Akumulátor GFN PowerStack s kapacitou 1,7 Ah
  • (1) Háček na řemen
  • (1) Kufr TSTAK

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku