DCC018N-XJ
KOMPRESOR 18 V XR
DCC018N-XJ

KOMPRESOR 18 V XR

  • Velmi kvalitní LCD displej, snadno použitelné ovládací prvky (otočný ovladač), robustní konstrukce, pracovní LED svítilna, tři způsoby napájení
  • Vysokotlaký adaptér (1)
  • Adaptér Presta na jízdní kola a jehla na míče (1)

Přehled produktů

Model DCC018 je kompaktní a vysoce výkonný kompresor s napájecím napětím 18 V. Jako součást řady 18 V XR je model DCC018 odolným zařízením s jednoduchým použitím, které díky svému vysokému výstupnímu tlaku nabízí výkon až 14,7 l/min při tlaku 2,4 baru, a umožňuje tak provádění náročných úkolů. Kompresor DCC018 může používat 3 různé zdroje energie: je kompatibilní s naší řadou baterií 18 V XR, má vestavěnou zástrčku pro 12 V nebo může být napájen adaptérem pro 230 V (prodáván samostatně). Model DCC018 je navíc vybaven LED svítilnou s jasným světlem a funkcí pro rychlé vypouštění.

Další funkce

Aplikace

  • Roadside Assistance, Automotive, Bycicle, Sport & Leisure, Camping

Obsahuje

  • (1) Adaptér 12 V pro napájení z vozidel

Technické údaje

Šířka produktu
140 mm
Výška produktu
36 in
Výška produktu
280 mm
Hmotnost produktu
2.3 Kg
Délka produktu
330 mm
Hmotnost produktu
0.517 lbs

Podpora

Roční omezená záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku