DCC018N-XJ
KOMPRESOR 18 V XR
DCC018N-XJ

KOMPRESOR 18 V XR

  • Velmi kvalitní LCD displej, snadno použitelné ovládací prvky (otočný ovladač), robustní konstrukce, pracovní LED svítilna, tři způsoby napájení
  • Vysokotlaký adaptér (1)
  • Adaptér Presta na jízdní kola a jehla na míče (1)

Přehled produktů

Model DCC018 je kompaktní a vysoce výkonný kompresor s napájecím napětím 18 V. Jako součást řady 18 V XR je model DCC018 odolným zařízením s jednoduchým použitím, které díky svému vysokému výstupnímu tlaku nabízí výkon až 14,7 l/min při tlaku 2,4 baru, a umožňuje tak provádění náročných úkolů. Kompresor DCC018 může používat 3 různé zdroje energie: je kompatibilní s naší řadou baterií 18 V XR, má vestavěnou zástrčku pro 12 V nebo může být napájen adaptérem pro 230 V (prodáván samostatně). Model DCC018 je navíc vybaven LED svítilnou s jasným světlem a funkcí pro rychlé vypouštění.

Další funkce

Aplikace

  • Roadside Assistance, Automotive, Bycicle, Sport & Leisure, Camping

Obsahuje

  • (1) Adaptér 12 V pro napájení z vozidel

Technické údaje

Šířka produktu
140 mm
Výška produktu
36 in
Výška produktu
280 mm
Hmotnost produktu
2.3 Kg
Délka produktu
330 mm
Hmotnost produktu
0.517 lbs

Podpora

Warranty

  • Roční omezená záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku