DCBP518G-XJ
Akumulátor G-CLASS pro 18V XR POWERSTACK

Přehled produktů

NOVÝ ROZMĚR VÝKONU. Akumulátory POWERSTACK G-Class, které jsou svojí konstrukcí určeny pro uživatele ve výrobním a automobilovém průmyslovém odvětví, jsou vybaveny pouzdrem odolným proti chemikáliím a mastnotám, které je doplněno pryžovou základnou nezanechávající stopy na površích.\nZískejte o 50 % více výkonu*, který vám poskytne vyšší otáčky a zlepší produktivitu, když na jedno nabití** uděláte o 50 % více práce, a používejte tento akumulátor v jakémkoliv nářadí řady 18V XR, které již vlastníte. Tento akumulátor poskytuje dvojnásobnou životnost*** a je opatřen nárazuvzdornou pogumovanou základnou s nepoškozujícím materiálem.\n\n*Oproti akumulátoru DEWALT DCB184, bez zohlednění provozních podmínek **Využitelná energie oproti akumulátoru DEWALT DCB184, bez zohlednění provozních podmínek ***Počet nabíjecích cyklů oproti akumulátoru DEWALT DCB184.

Další funkce

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku