DCBP034-XJ
18V kompaktní akumulátor POWERSTACK

Přehled produktů

Představujeme NOVÝ ROZMĚR VÝKONU s 18V kompaktním akumulátorem XR POWERSTACK™. Získejte o 50 % více výkonu**, který vám poskytne vyšší otáčky a zlepšenou produktivitu v o 25 % menším** rozměrem. Používejte tento akumulátor v jakémkoliv nářadí řady 18V XR, které již máte. Tento akumulátor poskytuje dvojnásobnou životnost** a je opatřen nárazuvzdornou pogumovanou základnou.\n\n**S ohledem na o 50 % vyšší výkon v porovnání s akumulátorem DCB183 ( bez zatížení). S ohledem na rozměry menší o 25 % a větší kompaktnost: půdorysná plocha oproti akumulátoru DCB183. S ohledem na náš nejlehčí a nejvýkonnější akumulátor 18V DEWALT XR 2 Ah nebo méně. Pokud jde o dvojnásobnou životnost: počet nabíjecích cyklů ve srovnání s akumulátorem DCB183.

Další funkce

  • Kompatibilní se všemi typy 18V akumulátorového nářadí DEWALT XR

Obsahuje

  • (1) DCBP034 18V kompaktní akumulátor DEWALT POWERSTACK

Technické údaje

Šířka produktu
62 mm
Délka produktu
4.2 in
Kapacita baterie
1.7 Ah
Výška produktu
46 mm
Výška produktu
1.8 in
Hmotnost produktu
0.32 Kg
Hmotnost produktu
7 lbs
Délka produktu
34 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku