Kvůli údržbě na našich webových stránkách se mohly vyskytnout problémy s účty MyDEWALT.

Pokud máte stále problémy, neváhejte kontaktovat náš tým.

Field with wind turbine look from above.

Udržitelnost

Manufacturing facility in Chiro, Taiwan, from the above.
STANLEY Ecosmart logo

ECOSMART™ V AKCI

ECOSMART zdůrazňuje naše úsilí o udržitelnost v rámci celé společnosti, a to jak interně, tak pro veřejnost. Naše procesy vývoje výrobků ve všech podnicích jsou přepracovány tak, aby se více zaměřovaly na včasnou identifikaci možností udržitelnosti výrobků, které lze řešit ve fázi návrhu. Tato vylepšení procesů pomohou zajistit, aby byl každý výrobek během vývoje posuzován optikou ECOSMART.

SPECIÁLNÍ VZDUCHOVÁ MASKA PRO ČIŠTĚNÍ VZDUCHU PAPR FORD/3M/DEWALT

Rychlou a účinnou spoluprací společností Ford, 3M a DEWALT vznikla speciální přenosná vzduchová maska na ochranu před infekcí COVID-19. Společnost Ford poskytla vzduchové čerpadlo a postarala se o konečnou montáž, 3M dodala vzduchový filtr a DEWALT poskytl baterie a nabíječku a také návrh vlastního kabelového svazku.

SNAHA O PRACOVIŠTĚ BEZ KABELŮ

Další využití akumulátorového napájení pomáhá maximalizovat přenosnost a zároveň vytváří bezpečnější pracoviště pro zákazníky díky menšímu počtu elektrických kabelů a pneumatických hadic. Navíc pokračujeme ve zlepšování energetické účinnosti a doby provozu. Naše prémiová značka DEWALT pokračuje ve svém bezkonkurenčním prvenství v oblasti vysoce výkonného akumulátorového nářadí pro náročné aplikace na staveništi rozšířením řady akumulátorového nářadí XR FLEXVOLT.

ZPRÁVA OD NAŠEHO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

 

"Vidíme, že naše podnikání může být neuvěřitelnou silou pro dobro, a proto se snažíme vytvářet hodnoty nad rámec zisku, včetně environmentální a sociální hodnoty, a vytvářet tak pozitivní dopad pro naše akcionáře a zúčastněné strany, jakož i pro celou společnost."

Jim Loree
Výkonný Ředitel