Sponzorství A Partnerství

DEWALT® je předním světovým výrobcem a prodejcem elektrického nářadí a vybavení určeného speciálně pro profesionální stavební firmy. Marketingové aktivity společnosti DEWALT, včetně sponzorských akcí, se důsledně zaměřují na tyto důležité cílové skupiny a podporují pozici značky DEWALT - GUARANTEED TOUGH®.

Barcelona Futbol Club male team posing in the field

OFICIÁLNÍ ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ FC BARCELONA

DEWALT pokračuje ve své zajímavé spolupráci jako oficiální partner pro nářadí veleúspěšného fotbalového klubu FC Barcelona. Obě značky, tvrdé, výkonné a odhodlané, se zaměřují na poskytování nejvyšší úrovně výkonu ve svých oborech.

Jen málo klubů na světě získalo tolik titulů jako FC Barcelona, včetně pěti trofejí Ligy mistrů UEFA, tří titulů mistra světa klubů FIFA a čtyř titulů mistra Evropy. Kromě toho klub dosáhl 25 titulů v La Lize a 30 titulů v Copa Del Rey. Jeho domovský stadion Camp Nou má kapacitu 99 354 diváků a je největší v Evropě. FC Barcelona je jedním z celosvětově nejpodporovanějších týmů, který má jednu z největších sledovaností na sociálních sítích, včetně více než 100 milionů fanoušků na Facebooku, 50 milionů na Twitteru a 64 milionů na Instagramu.

HRDÝ SPONZOR ERIKA JONESE & JOE GIBBS RACING

Společnost DEWALT je hrdým dlouhodobým sponzorem týmu Joe Gibbs Racing a je nadšená, že můžeod roku 2019 podporovat vynikajícího jezdce vozu č. 20 Erika Jonese. Sebevědomý a odhodlaný Erik Jones vstupuje do nové sezóny připraven na úspěch v seriálu Monster Energy NASCAR Cup.