Záruka výkonu

Nářadí DEWALT je určeno pro nejnáročnější úkoly na staveništi. Každé z nich bylo vyvinuto odborníky s ohledem na potřeby profesionálů a zkonstruováno tak, aby odolalo i těm nejnáročnějším aplikacím. Pro výjimečnou kvalitu a výkon, takže se na ně můžete spolehnout každý den.

play_arrow
18v Brushless Cordless Circular Saw

DŮKLADNĚ TESTOVÁNO

Každé naše nářadí a příslušenství prochází přísnými testy v nejnáročnějších podmínkách.

Rotary hammer drilling through wood into concrete with lower half of the users body in frame

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO PRACOVIŠTĚ

Zvládněte práci od začátku do konce - naše nářadí je určeno pro celou řadu aplikací.

ŠIROKÁ NABÍDKA VYBAVENÍ

Naše stále se rozšiřující řada 18V strojů XR splňuje požadavky i těch nejnáročnějších profesionálů.

Vyšší účinnost

Posuňte svou produktivitu na vyšší úroveň díky bezkonkurenčnímu výkonu, ovládání a době chodu.  Jsme v čele inovací a veškeré naše nářadí bylo vyvinuto na základě zpětné vazby od skutečných uživatelů. Takže když dojde na nejnáročnější aplikace, můžete odvádět práci, na kterou budete hrdí.

Bezkonkurenční odolnost

Víme, že řemeslníci potřebují nářadí, na které se mohou spolehnout. Díky důkladnému testování jsou naše výrobky navrženy tak, aby odolaly náročným podmínkám. Naše varianty bezuhlíkových motorů XR pracují při nižších teplotách a eliminují energetické ztráty, čímž maximalizují dobu chodu a celkovou životnost vašeho elektrického nářadí. Díky tomu máte jistotu, že jsou vyrobeny tak, aby vydržely.

18V XR Brushless SDS-Plus Hammer Drill drilling into concrete wall using a dust extractor

Jedinečný výkon

Nabíjejte své elektrické nářadí kratší dobu a udělejte více práce - k dispozici jsou lithium-iontové bateries kapacitou až 5 Ah pro co nejefektivnější pracovní dobu. Naše akumulátorové nářadí navíc poskytuje vyšší výkon s větší volností pohybu a mobilitou, takže je ideální pro vzdálená staveniště nebo stísněné prostory.

The Tough Get Tougher - Wesley's story

Myslíte to s nářadím vážně?

My také. Zaregistrujte své výrobky na MyDEWALT a získejte přístup k prodloužené záruce až na tři roky. Navíc zjistíte, kdy vaše nářadí potřebuje servis, a získáte exkluzivní přístup k nejnovějším novinkám a akcím.

Seznamte se s řadou 18V XR

Více síly, více výkonu, více potenciálu. Naše řada 18V XR je naším nejrychleji rostoucím systémem, navrženým a zkonstruovaným pro nejnáročnější práce. Objevte více než 250 výrobků se zvýšeným výkonem a bezkonkurenční odolností - nemluvě o prodloužené době provozu.

NÁŠ SORTIMENT

ZÍSKEJTE ZDARMA BATERII 18V XR DEWALT PŘI NÁKUPU NÁŘADÍ DEWALT 18V XR S BATERIEMI POWERSTACK™

Akce platí do 31.12.2023 nebo do vyčerpání zásoby odměn zdarma. Platí smluvní podmínky.

GET KITTED OUT

New to DEWALT? Get started with our 4-piece or 8-piece kits. They’ve got everything you need to unlock powerful productivity.

Power up

Get a free DEWALT POWERSTACK battery when you buy any DEWALT 18V XR tool between 12th September 2023 - 31st December 2023*.

*Spend up to €300 and receive a Compact DEWALT POWERSTACK battery. 
**Spend up to €600 and receive a 5AH DEWALT POWERSTACK battery.
***Spend up to €1000 and receive 2 x 5AH DEWALT POWERSTACK batteries.