DWST08520-1
Úložný systém TOUGHSYSTEM® 2.0 DXL Mělké zásuvky

Přehled produktů

Postavte se náročným podmínkám a rozšiřte svůj systém TOUGHSYSTEM® 2.0 DXL™ 30“ se 2 zásuvkami. Jako součást systému TOUGHSYSTEM® 2.0 DXL™, pracoviště Workstation (prodává se samostatně), vám tyto univerzální zásuvky umožní optimalizovat organizaci pomocí odnímatelných přepážek a rychle přistupovat k nářadí zavěšenému na bočních kovových stojanech. Toto přizpůsobivé řešení, zkonstruované se zásuvkami s hladkým otevíráním a bezpečným zavíráním, obsahuje 2 velké zásuvky s celkovou nosností 25 kg (27,5 lbs./12,5 kg na zásuvku) a objemem 42,8 litru.

Další funkce

  • LEHCE A PLYNULE OTEVÍRATELNÉ, BEZPEČNĚ ZAVÍRATELNÉ ZÁSUVKY - Zavírejte zásuvky a udržujte je uzamčené díky pojezdům na kovových kuličkových ložiskách a automatickému rychloupínacímu mechanismu.
  • ADAPTABILNÍ ŘEŠENÍ - Moduly TOUGHSYSTEM® 2.0 připojíte a stohujete shora nebo zdola pomocí patentovaných předních západek s automatickým připojením.
  • RYCHLÝ PŘÍSTUP K NÁŘADÍ - Stačí zavěsit elektrické nářadí nebo příslušenství na boční kovové stojany a máte je rychle k dispozici.
  • POHODLÍ PŘI PŘENÁŠENÍ – Přenášejte nářadí a příslušenství s pomocí odolných bočních rukojetí.
  • NÁŘADÍ VŽDY PO RUCE - Efektivní využití prostoru díky mobilitě modulárních jednotek, které uživatelům umožňují v případě potřeby pracovat přímo z jejich vozidla nebo dílny.
  • CELKOVÁ NOSNOST - Ukládejte a přenášejte těžké předměty díky 2 velkým zásuvkám s celkovou nosností 25 kg (12,5 kg na zásuvku).
  • KOMPATIBILITA: Kompatibilní se všemi výrobky DEWALT® TOUGHSYSTEM® 2.0.

Podpora

ZÁRUKA

  • Jednoletá Záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku