DT4968-QZ
Sada vrtáků do kovu EXTREME HSS-E z kobaltové legované oceli ToughCase+ (13 ks)

Přehled produktů

Se sadou vrtáků DEWALT s kobaltovým hrotem máte vždy k dispozici vrták, který potřebujete, kdykoli ho potřebujete. Tyto vysoce výkonné bity vyrobené z tvrdých kovů, včetně nerezové oceli, jsou vyrobeny z průmyslového kobaltu pro dlouhou životnost, s zaváděcím hrotem a 135stupňovým děleným hrotem pro rychlé, čisté vrtání bez otřepů. Jádro z hustého materiálu zajišťuje extrémní odolnost. Bity jsou přehledně uspořádané v pouzdru z odolného plastu.

Další funkce

  • VŠESTRANNOST - Vhodné pro vrtání ocelí s vysokým obsahem legujících přísad a dalších kovů s pevností v tahu do 1100 N/mm², a to za použití přenosných i stacionárních vrtaček
  • NEPROKLUZUJÍCÍ STOPKA - třístranný hřídel odolný proti protáčení pro optimální upnutí ve sklíčidle vrtačky
  • ZESÍLENÉ JÁDRO - Zvětšení tloušťky středového jádra směrem ke sklíčidlu odolnost proti zlomení, zejména při práci s jednou rukou.
  • RYCHLEJŠÍ VRTÁNÍ - Kombinace optimalizované geometrie hrotu a drážky pomáhá dosáhnout až 4x vyšší rychlosti pronikání (oproti vrtákům do kovu HSS-R)
  • POUŽITÍ - Ideální pro tvrdší kovy, jako je bronz, litina, nerezová ocel a titan

Technické údaje

Typ hlavy
Dělicí bod o 118 stupňů
Šířka produktu
22.2 cm
Značka CE
Ne
Výška produktu
4.5 cm
Hmotnost produktu
0.32 Kg
Aplikační materiál
Kov
Počet kusů
13
Vrtací materiál
HSS-Co
Je to sada?
Ano
Balení
Označit
Stopka/připojení
Kulatý
Délka produktu
22.2 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • Žádná omezená záruka

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku