DCMWP500N-XJ
Sekačka na trávu bez pojezdu, 54v XR FLEXVOLT - pouze nářadí

Přehled produktů

Sekačka DEWALT 54V s pojezdem, která poskytuje rychlý, účinný provoz, bez výfukových plynů nebo přímých emisí, je vybavena vysoce výkonným žacím ústrojím se šířkou záběru 53 cm, které maximalizuje energetickou účinnost a prodlužuje dobu chodu. Jednoduchý design její rukojeti s funkcí skládání, kterou lze jednoduše ovládat jedním dotykem, umožňuje pohodlnou přepravu mezi sečenými plochami a snadné uskladnění, zatímco snadno použitelná funkce nastavování výšky přispívá k vynikající úrovni ergonomie. Její zcela nově pojaté uživatelské rozhraní poskytuje informace o stavu nabití a obsahuje rovněž ukazatel zatížení, který přispívá k prodloužení doby chodu tím, že upozorňuje na stav, kdy sekačka používá zvýšený výkon při prosekávání odolnější trávy. Dále je vybavena mulčovací zátkou pro přirozené hnojení trávníků a rovněž 2 noži pro optimalizaci funkce mulčování, společně s košem ze síťové tkaniny o objemu 67 l, který umožňuje sběr posečené trávy, čímž zlepšuje vzhled trávníku. Součást akumulátorového systému 54V XR FLEXVOLT, která může napájet jak vaše nářadí řady 54V XR, tak i vaše nářadí pracující s napětím 18 V, přičemž k jejímu nabíjení můžete používat svoji stávající 18V nabíječku. Tato sortimentní položka se prodává jako základní jednotka, akumulátory a nabíječka se prodávají samostatně.

Další funkce

  • Sekačka 3 v 1 bez pojezdu, včetně volitelných funkcí mulčování, sběru posečené trávy a bočního výhozu umožňujících rozmanité využití při sečení.
  • Praktický LED ovládací panel poskytuje údaje o stavu nabití akumulátoru, potížích se žacím systémem a blížícím se koncem životnosti nožů.
  • Systém jednodotykového ovládání rukojetí umožňuje rychlé zasouvání a sklápění rukojetí, čímž usnadňuje jejich uskladnění.
  • Systém jednobodového nastavení výšky se 6 žacími polohami, od 25 mm do 102 mm
  • TŘÍLETÁ ZÁRUKA: Na registrované nářadí je poskytována prodloužená záruka.
  • SOUČÁST AKUMULÁTOROVÉHO SYSTÉMU 54V XR FLEXVOLT: Výkon odpovídající nářadí s napájecím kabelem. Volnost poskytovaná akumulátorovým nářadím.

Obsahuje

  • (1) Sekačka na trávu 54 V
  • (1) Sada 2 žacích nožů pro sekačky

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku