DCF961N-XJ
1/2“ rázový utahovák 18V XR s vysokým utahovacím momentem s bezuhlíkovým motorem – bez akumulátoru

Přehled produktů

Využijte vysoký výkon a utahovací moment 1/2" rázového utahováku 18V XR k zvládnutí nejnáročnějších pracovních úkolů. Toto nářadí poskytuje utahovací moment 1626 Nm a trhací moment 2372 Nm, tedy hodnoty, které jsou až o 71 % vyšší než u typu DCF899, je díky tomu ideální pro upevňování prováděné za nejnáročnějších podmínek. Po uplynutí 4 sekund, během kterých je vytvářen rázový účinek, nářadí automaticky poskytuje zvýšený výkon, aby usnadnilo povolení nepoddajných upevňovacích prvků. Další vlastnosti, mezi které patří například režim PRECISION WRENCH přispívající k zabránění nadměrnému utažení a stržení upevňovacího prvku, snadné přepínání mezi 4 režimy otáček a osvětlení pomocí LED s vysokou úrovní jasu, umožňují dosahování maximální efektivity a produktivity na pracovišti.

Další funkce

  • Membránový spínač se 4 režimy s přesným klíčem umožňuje lepší kontrolu nad aplikací
  • Upínací čtyřhran 1/2” se zajišťovacím kroužkem umožňuje rychlé výměny nástrčných klíčů
  • Spouštěcí spínač s regulací otáček umožňuje úplnou kontrolu při provádění všech aplikací
  • Účinný bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon, prodlužuje životnost nářadí a umožňuje mnohem kratší konstrukci nářadí
  • LED svítilna s jasným bílým světlem se zpožděním zaručuje zlepšenou viditelnost a funkci svítilny. Nyní s ovládáním výkonu osvětlení, díky čemuž můžete svítilnu ztlumit nebo vypnout podle okolních podmínek
  • Nejnovější generace rázového utahováku řady 18 V XR Li-Ion s BEZUHLÍKOVÝM motorem a s vysokou hodnotou momentu
  • Pohodlná pryžová rukojeť XR a spínač zaručují vyšší komfort a maximální ovladatelnost při práci

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku