DCF921E2T-QW
18V XR bezuhlíkový kompaktní 1/2" rázový utahovák - 2X POWERSTACK Compact

Přehled produktů

Rázový utahovák DCF921 18V XR s Hog Ring Anvil byl navržen tak, aby snadno zvládl různé upevňovací projekty. Získejte až 406 Nm utahovacího momentu a 610 Nm maximálního utahovacího momentu ve 125 mm dlouhém těle s tímto kompaktním elektrickým nářadím, které nabízí snadnou ovladatelnost bez obětování síly. Vyberte si ze 4 režimů, které umožňují spolehlivý výkon na vysoké úrovni, provozuschopnost a všestrannost. Tmavé pracovní oblasti nepředstavují žádný problém s tímto akumulátorovým rázovým utahovákem, který je dodáván s LED pracovním světlem pro viditelnost ve slabě osvětlených prostorách. Baterie POWERSTACK poskytují o 50 % více energie* s o 25 % menším* půdorysu, který funguje se všemi 18V XR nástroji, které již máte.\n\n*O 50 % více energie: oproti baterii DCB183, není v aplikaci. O 25 % menší balení a kompaktnější: půdorys oproti baterii DCB183.

Další funkce

  • samotný stroj

Technické údaje

Bez rychlosti načítání (ot/min)
0-2500
Míra dopadu za minutu
0-3550
Velikost kovadliny & Typ
1/2 Hog Ring in
Maximální točivý moment
406 Nm

Podpora

ZÁRUKA

  • Roční omezená záruka, 3letá omezená záruka po registraci.

Jsme si jisti kvalitou našich produktů a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

Podpora pro příručku