The McLaren Formula 1 2023 car
V TĚŽKÝCH CHVÍLÍCH SPOLU

ÚSPĚCH JE TÝMOVÝ SPORT

Stresující a nepředvídatelný, ve Formuli 1 potřebujete tým a nářadí, na které se můžete spolehnout. Potřebujete naprostou důvěru v to, jak je vůz sestaven.

Tým McLaren Formule 1 spolupracuje s firmou DEWALT, protože houževnatost je v naší DNA. V závodech se rozdíl mezi vítězstvím a porážkou měří v milisekundách.

Aby pomohl týmu podávat výkony pod extrémním tlakem, vyrábí DEWALT odolné nářadí, kterému může tým důvěřovat. Protože auta nevyhrávají závody. Lidé ano.

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver and Impact Driver in staged environment
play_arrow

NÁŘADÍ TÝMU McLAREN F1

Nářadí tráví prací na autě více času než Lando a Oscar jeho řízením. Potřebujete nářadí, které se pod tlakem nezlomí. DEWALT dodává týmu McLaren F1 sebedůvěru, aby byl tvrdší, aby víc zatlačil a jezdil rychleji.

Shot of Lando Norris McLaren Formula 1 2019 -2023 (current) racing driver

"Mít odolné nářadí od SPOLEČNOSTI DEWALT je pro nás prvořadé. Vědět, že právě tohle je to, co dává auto dohromady, mi dává hodně sebevědomí,"

řekl Lando Norris
týmový jezdec McLarenu Formule 1

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver being used in the fabrication of steel framework/crossmember close-up of LED light

DEWALT x Tým McLaren F1 Bezuhlíková příklepová vrtačka 18V XR

Když záleží na milisekundách, potřebujete vrtačku, na kterou se můžete spolehnout, proto si tým McLaren Formula 1 vybral kompaktní příklepovou vrtačku DCD85ME2GT ve spojení s bateriemi POWERSTACK pro maximální výkon a ergonomii.

Limited Edition DEWALT/McLaren Impact Driver being used to remove water pump housing

DEWALT x Tým McLaren F1 Bezuhlíkový rázový utahovák 18V XR

Ať už v dílně Týmu McLaren F1 nebo pod tlakem na trati, pokud jde o práci na spojovacích prvcích v nejtěsnějších místech, DCF85ME2GT přináší všestrannost, kterou tým McLaren Formule 1 potřebuje.

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver and Impact Driver in staged environment

DEWALT x Tým McLaren F1 bezuhlíková sada nářadí 18V XR

DEWALT x Tým McLaren F1 bezuhlíková příklepová vrtačka 18V XR a rázový utahovák v jednom balení. Pořiďte si obě limitované edice akumulátorového nářadí za výhodnější cenu, než kdybyste je kupovali samostatně.

Limited Editon DEWALT/McLaren TSTAK 3-IN-1 Rolling Workshop Bundle combines wheeled mobile storage with the deep storage tool box and the clear-lid organiser

DEWALT x Tým McLaren F1 TSTAK Tower 3 v 1

Tým McLaren Formule 1 musí rychle a bezpečně přemísťovat nářadí a příslušenství po dílně, aby si tak mohl vybrat úložné řešení, na které se může spolehnout. Získejte stejný výkon na staveništi s limitovanou edicí.

Limited Editon DEWALT/McLaren Backpack 3/4 front view

DEWALT x Tým McLaren F1 Pro Batoh

Stejně jako mechanici týmu McLaren Formule 1, jsou chvíle, kdy i vy si musíte vybrat, jaké vybavení si vemete do práce. S odolným Batohem s třídou ochrany IP54 z limitované edice PRO už nemusíte dělat žádné kompromisy.

Overhead shot of the pit crew working on the 2023 McLaren F1 car in the pit lane

PŘIPOJTE SE K TÝMU

Staňte se součástí exkluzivního klubu těch, kdo to s nářadím myslí vážně. Prodlužte si záruční doby, získejte přístup k novinkám a k událostem a snadno zjistěte, kdy vaše nástroje potřebují servis.

NAJDĚTE SI MÍSTNÍ PRODEJCE

DEWALT produkty a doplňky jsou k dispozici online a u prodejců po celé zemi. Vyhledejte prodejce ve svém okolí podle PSČ nebo města.

VAŠE ŠANCE VYHRÁT VIP ZÁŽITEK U TÝMU MCLAREN F1 V LAS VEGAS

Kupte DEWALT x McLaren F1 Týmové nářadí a získejte šanci VYHRÁT VIP ZÁŽITEK U TÝMU McLAREN F1 v LAS VEGAS.

Limited Edition DEWALT/McLaren Drill Driver and Impact Driver in staged environment
play_arrow