ZJIŠŤOVÁNÍ ÚDAJŮ O VAŠEM STROJI

KÓD STROJE

Všechny produktové kódy strojů DEWALT najdete na výrobním štítku každého stroje, jak je uvedeno v příkladu níže, vždy začínají písmenem D. 

Úplné číslo modelu včetně případných baterií naleznete na originálním obalu nebo na účtence od prodejce. Některé příklady stejného výrobku, ale s různými variantami baterií, jsou uvedeny níže:

DCF887D2-GB (18V rázový utahovák s 2 x 2,0Ah bateriemi)
DCF887P2-GB (18V rázový utahovák s 2 x 5,0Ah bateriemi)
DCF887N-XJ (18V rázový utahovák bez baterie)

U kombo sad upozorňujeme:
Pokud jste zakoupili kombinovanou sadu, která obsahuje 2 nebo více elektrických strojů, zaregistrujte každý stroj zvlášť, číslo modelu každého jednotlivého stroje najdete na jeho štítku s údaji o výkonu, jak je uvedeno výše. Po zadání čísel modelů můžete zvolit některou z variant, které se zobrazí, a pokračovat v registraci nářadí a dokončit ji. Akumulátory POWERSTACK™ je třeba registrovat jednotlivě, abyste získali 3letou záruku.  Akumulátory a nabíječky, které nejsou součástí balení POWERSTACK™, není třeba registrovat, protože na tyto výrobky se vztahuje standardní záruka 1 rok a jsou kryty dokladem o koupi.
 

Co dělat, pokud stále nemůžete najít svůj kód.
Pro některé prodejce se vytvářejí specifické varianty kódů, které nemusí být uvedeny v rozbalovací nabídce, proto pokud se nezobrazuje přesně stejný produktový kód stroje, podívejte se na registraci nejbližší varianty pomocí obecného čísla stroje. Důležitou částí produktového kódu při registraci nářadí je první část, protože podle ní se pozná samotné nářadí, ve výše uvedeném příkladu se jedná o nářadí DCF887, pokud je počáteční část čísla modelu správná, pak se na vaše nářadí bude vztahovat. U akumulátorového nářadí to budou první 3 písmena začínající na D a první 3 číslice. U akumulátorového nářadí to bude opět začínat písmenem D, viz příklady uvedené níže:

ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ S PŘÍVODNÍM KABELEM - PRODUKTOVÉ ČÍSLO STROJE PŘÍKLADY:

DATA KÓD

Jedná se o 8místný kód. Skládá se ze 4místného čísla, za kterým následuje 2místné číslo a pak další 2 číslice, které jsou někdy alfanumerické. Toto je příklad platného kódu data - 2017-22-59.

SÉRIOVÉ ČÍSLO

Sériové číslo nářadí obvykle najdete buď na výrobním štítku, nebo v prostoru pro baterii. Může se skládat pouze z čísel nebo ze směsi písmen a číslic, jak je uvedeno níže.

ŠTÍTEK S HODNOCENÍM:

PŘÍKLADY ULOŽENÍ BATERIÍ: